رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

قهرمانان پارا آسیایی استان لرستان تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

قهرمانان پارا آسیایی استان لرستان تجلیل شدند

قهرمانان پارا آسیایی استان لرستان تجلیل شدند

قهرمانان پارا آسیایی استان لرستان که در مسابقات اینچئون مقام کسب کرده بودند، تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، شامگاه یکشنبه با حضور استاندار لرستان از قهرمانان لرستانی که در مسابقات پارا آسیایی اینچئوان که در کشور کره جنوبی مقام کسب کرده بودند تجلیل و جوایز نقدی اهداء شد.

در این مراسم از قهرمانان پارا آسیایی به ورزشکارانی که مقام طلا کسب کرده بودند پنج سکه طلا، مقام نقره سه سکه طلا و به ورزشکارانی که مقام برنز کسب کردند دو سکه طلا تعلق گرفت.

در  مسابقات پارا آسیایی ورزشکاران استان پنج مدال طلا، سه مدال نقره و یک مقام برنز کسب کردند که در مسابقات فرزاد سپهوند در پرتاب دیسک و سجاد محمدیان در پرتاب وزنه سکه صاحب مدال طلا شدند و محسن کائیدی در پرتاب نیزه مدال نقره و در پرتاب وزنه مدال برنز کسب کردند.

در مسابقه تیراندازی نیز معصومه خدابخشی مدال نقره کسب کرد و در والیبال نشسته نیز سکینه کشوری صاحب مدال نقره شد و در بسکتبال ویلچر ایمان بگ زاده مدال برنز گرفت و اکبر عالی پور نیز در مسابقه  تیراندازی مقام  چهارم را کسب کرد.

حمزه ندری مسابقات جودو نابینایان در مسابقه تیمی صاحب مدال طلا و در انفرادی مدال نقره را به دست آورد و مسعود حیدری نیز در مسابقات دوومیدانی نابینایان پرتاب وزنه مدال طلا و در پرتاب دیسک مدال نقره را به خود اختصاص داد.

در بحث داوری نیز به مصطفی بهرامی مربی دوومیدانی و مهدی آقاجانی داور بسکتبال با ویلچر، جوایز نقدی اهداء شد.