رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

قول کمک ۳۰ درصدی استانداری لرستان به تقاطع‌های غیرهمسطح خرم‌آباد تخلف است - نمایش محتوای خبر

 

 

قول کمک ۳۰ درصدی استانداری لرستان به تقاطع‌های غیرهمسطح خرم‌آباد تخلف است

قول کمک ۳۰ درصدی استانداری لرستان به تقاطع‌های غیرهمسطح خرم‌آباد تخلف است

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: قول کمک ۳۰ درصدی استانداری لرستان به تقاطع‌های غیرهمسطح خرم‌آباد تخلف است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد حسین‌پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارهای عمرانی را که با بودجه دولتی که به آن تملک دارایی گفته می‌شود، انجام می‌گیرد نمی‌توان یک ریال از آن در جای دیگر خرج کرد.

وی با بیان اینکه استاندار و معاون عمرانی وی 30 درصد از هزینه ساخت تقاطع‌های غیرهمسطح خرم‌آباد را تقبل کرده‌اند، افزود: با توجه به اینکه این تقاطع‌ها مناقصه‌ای نبوده و به صورت ترک تشریفات به قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) واگذار شده است، شهردار خرم‌آباد طی نامه‌ای به شورای شهر این موضوع را متذکر شده است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد عنوان کرد: مصوبه قبلی ما طبق گفته شهرداری بر اساس کمک 30 درصدی استانداری بود اما در عین حال شهرداری کار را به صورت ترک تشریفات واگذار کرده و شهرداری امروز نامه داده که از لحاظ قانونی کمک استانداری تخلف محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استاندار و معاون عمرانی وی در جلسه اخیر با شورای شهر با قاطعیت بر کمک 30 درصدی تأکید کردند، بیان کرد: ما برای کمک این امر راه قانونی سراغ نداریم مگر استاندار لرستان به اسامی دیگر مانند حوادث غیرمترقبه یا بافت‌های فرسوده بتواند این پول را به شهرداری بدهد.

حسین‌پور با بیان اینکه استاندار و معاون عمرانی وی در حضور همه اعضای شورا و اصحاب رسانه قول 30 درصد کمک را داده‌اند، گفت: به دلیل مهم بودن مسئله بررسی و تصویب آن به صحن علنی شورا واگذار شد.