جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

لرستان در حوزه تولید محصولات دیجیتال از ظرفیت بالایی برخوردار است - نمایش محتوای خبر

 

 

لرستان در حوزه تولید محصولات دیجیتال از ظرفیت بالایی برخوردار است

لرستان در حوزه تولید محصولات دیجیتال از ظرفیت بالایی برخوردار است

مسئول بازرسی شبکه ملی فرهنگ گفت: لرستان در زمینه تولید محصولات دیجیتال از ظرفیت بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل عبدالله زاده در دیدار با معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان اظهار داشت: لرستان در زمینه تولید محصولات دیجیتال از ظرفیت بالایی برخوردار است.

وی ضمن تقدیر از نگاه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مراکز و خانه های دیحیتال، گفت: نظارت و حمایت بیشتر این اداره کل از مراکز و خانه های دیجیتال می تواند گامی موثر در راستای تولید محصولات فرهنگی با محتوای ایرانی و اسلامی باشد.

مسئول بازرسی شبکه ملی فرهنگ افزود: جلسات کارگروه شبکه ملی فرهنگ در استان ها باید به صورت ماهیانه برگزار و پس از بحث و بررسی مشکلات و موضوعات مربوط به مراکز و خانه های دیجیتال استان، نتایج و صورتجلسات به تهران ارائه شود.

غلامعلی فلاح معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نیز در این دیدار از واگذاری مجتمع دیجیتالی فجر به مدیریت جدید خبر داد و گفت: پس از هماهنگی و مکاتبه با شبکه ملی فرهنگ، مدیریت این مجتمع به امین رسولی فرد واگذار شد.

وی اضافه کرد: با توجه به استقبال جوانان و نوجوانان از محصولات و آثار دیجیتال، به طور حتم مجتمع، مراکز و خانه های دیجیتال می توانند در زمینه بسط و گسترش فرهنگ موثر واقع شوند.  

بنا بر این گزارش، در این مراسم از زحمات وحید رستمی رابط سابق شبکه ملی فرهنگ در استان تقدیر و سجاد شفیعی به عنوان رابط جدید شبکه ملی فرهنگ در استان لرستان معرفی شد.