رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

لزوم تجهیز هلال‌احمر لرستان برای ارائه خدمات بهتر - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم تجهیز هلال‌احمر لرستان برای ارائه خدمات بهتر

لزوم تجهیز هلال‌احمر لرستان برای ارائه خدمات بهتر

استاندار لرستان لزوم تجهیز هلال‌احمر استان برای ارائه خدمات بهتر را یادآور شد و گفت: هلال‌احمر لرستان برای امدادرسانی بهتر نیازمند اختصاص یک بالگرد دیگر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند در دیدار با رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور با اشاره به لزوم فعالیت همه دستگاه‌های متولی در امر کمک‌رسانی و امداد در مواقع بروز سوانح و حوادث طبیعی اظهار داشت: برای مقابله با حوادث و بحران‌های طبیعی باید آمادگی لازم را از قبل ایجاد کنیم.

استاندار لرستان هجم بلاهای طبیعی در استان لرستان را بسیار بالا دانست و خواستار تقویت زیرساخت‌های لازم برای مدیریت بحران‌ها و بلاهای طبیعی شد.

وی لزوم تجهیز هلال‌احمر استان لرستان برای ارائه خدمات بهتر را یادآور شد و گفت: هلال‌احمر لرستان برای امدادرسانی بهتر نیازمند اختصاص یک بالگرد دیگر است و در این زمینه تفاهم‌نامه مشترکی با سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور منعقد می‌شود.

در ادامه ناصر چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور کمک‌های استاندار لرستان به امور هلال‌احمر و زیرساخت‌های مدیریت بلاهای طبیعی در کل کشور را بی‌نظیر دانست و گفت: در کمتر استانی استاندار به این میزان در بحث مدیریت بلاهای طبیعی حضور داشته است که باید تقدیر و تشکر کرد.