رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

لزوم تسریع در احداث ساختمان مرکز آموزش فنی‌وحرفه‎ای غدیر خم بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم تسریع در احداث ساختمان مرکز آموزش فنی‌وحرفه‎ای غدیر خم بروجرد

لزوم تسریع در احداث ساختمان مرکز آموزش فنی‌وحرفه‎ای غدیر خم بروجرد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای غدیر خم بروجرد بر ضرورت لزوم تسریع در احداث ساختمان مرکز آموزش فنی‌وحرفهای غدیر خم بروجرد تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، محسن برنا ظهر امروز در حاشیه بازدید علاءالدین بروجردی از این مرکز با اشاره به نیمه‌تمام بودن پروژه ساختمان اصلی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای غدیر خم (شماره 3) بروجرد، اظهار کرد: این ساختمان به دلیل وقوع زمین لرزه سال 1385 تخریب شده و بازسازی آن تاکنون تنها قریب به 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با اشاره به فعالیت این مرکز در حوزههای مختلف، عنوان کرد: این مرکز دارای هفت کارگاه آموزشی فعال (ثابت و تفاهم‌نامه) در رشتههای فناوری اطلاعات، صنایع دستی(فرش)، پرورش دهنده، قارچ دکمهای، پرورش دهنده مرغهای بومی، بافندگی عروسکهای تزئینی، پرورش دهنده زنبور عسل و طلا و جواهرسازی است.

این مسئول با اشاره به فعالیت 64 آموزشگاه آزاد در سطح شهرستان بروجرد، ادامه داد: علاوه بر ارائه آموزشهای فنی و حرفهای در بخش خصوصی، در بخش سنجش و آزمون نیز این مرکز کلیه آزمونهای ادواری، صنعت ساختمان و تفاهم نامهها و آزمونهای هماهنگ مراکز امام علی(ع)، خواهران و آموزشگاههای آزاد را درسطح شهرستان بروجرد برگزار میکند.

برنا خاطرنشان کرد: علی‏رغم تلاشهای صورت گرفته مبنی بر احداث و بهرهبرداری از ساختمان در دست احداث این مرکز، مدتها است مرکز غدیرخم در یک مکان استیجاری مشغول به فعالیت است.

لازم به ذکر است، نماینده بروجرد و اشترینان در این بازدید از بخشهای مختلف این مرکز دیدن کرده و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک پروژه ساختمان اصلی مرکز نیز مجددا راه‌اندازی شود.