جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

لزوم توجه به توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم توجه به توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بروجرد

لزوم توجه به توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بروجرد

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان بروجرد گفت: توجه به توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد از ضروریات جامعه هدف این نهاد حمایتی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علی معظمی گودرزی در مراسم تجلیل از مددکاران برتر کمیته امداد امام خمینی این شهرستان اظهار کرد: 14 اسفند ماه یادآور تأسیس نهاد حمایتی ارزشمند کمیته امداد امام خمینی توسط بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی است.

وی با تقدیر از تلاش مددکاران این کمیته در توانمندسازی مددجویان این نهاد، عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی شهرستان بروجرد در طول سالیان فعالیت خود توانسته است، با اعتمادسازی و تلاش گسترده به محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات معیشتی اقدام کند و در این راستا از هیچ خدمتی فروگذار نکرده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی بروجرد از جمع‌آوری بیش از یک میلیارد ریال صدقه در سال جاری از مشترکان صندوق‌‏های صدقات این شهرستان خبر داد و افزود: همچنین جمع‌آوری 1300 میلیارد ریال زکات واجب از بین شهروندان بروجرد و صرف آن در امور عام‌المنفعه نشانه اعتماد مردم نسبت به این نهاد حمایتی است.

معظمی گودرزی با اشاره به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص توانمندسازی محروم و مستضعفان جامعه، تصریح کرد: در راستای نیل به این هدف مقدس کمیته امداد امام خمینی این شهرستان می‏‌کوشد با برگزاری برنامه‏‌های متنوع حمایتی و فرهنگی ـ هنری نسبت به این مهم اقدام کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش توانمندسازی مددجویان این نهاد در ماه گذشته، گفت: توجه به ارتقاء سطح کیفی آموزش‌‏های تربیتی و توانمندسازی علمی مددجویان تحت پوشش این کمیته و معرفی ظرفیتها و استعدادهای موجود در مددجویان از اهداف برگزاری این همایش در شهرستان بروجرد بود.

در این جلسه که با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان لرستان، امام جمعه شهرستان بروجرد و جمعی از مسئولان کمیته امداد برگزار شد، از مددکاران برتر کمیته امداد امام خمینی شهرستان بروجرد با اهداء لوح یادبود و جوایزی تقدیر شد.