رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

لزوم فعالیت شعب بیمه لرستان طی نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم فعالیت شعب بیمه لرستان طی نوروز

لزوم فعالیت شعب بیمه لرستان طی نوروز

در حالی مسافران نوروزی با پشتوانه بیمه ها سفر خود را آغاز می کنند که حضور کمرنگ برخی نمایندگی های شرکت های بیمه ای در لرستان موجب معطلی مسافران در جریان وقوع تصادفات خسارتی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، به رغم اعلام فهرست کشیک های ویژه نوروزی و شعب فعال شرکت های بیمه ای در ایام نوروز به دلیل حضور کمرنگ برخی از نمایندگی های این شرکت ها مسافران نوروزی لرستان در پیگیری خسارات خود در تصادفات خسارتی با معطلی مواجه شدند.

این در حالیست که شعب کشیک ویژه و مراکز پرداخت خسارت باید در این ایام که شاهد اوج مسافرت های مردم هستیم در راستای ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران و پشتیبانی از زیان دیدگان اتومبیل و اشخاص فعال باشند.

حضور کمرنگ نمایندگی شرکت های بیمه در تصادفات خسارتی

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان لرستان در این رابطه به مهر گفت: در ایام نوروز شرکت های بیمه در زمینه بیمه هایی که کمتر از سقف پنج میلیون ریال است موظف هستند که خدمت رسانی کنند.

سرهنگ کبکی با بیان اینکه طی هفته نخست تعطیلات نوروزی شرکت های بیمه در این زمینه حضور کمرنگی داشته اند افزود: این امر مشکلاتی را برای پلیس راهور و افرادی که خودروی آنها دچار خسارت شده به وجود می آورد.

وی به معطلی مسافران نوروزی در جریان تصادفات خسارتی به دلیل ضعف فعالیت بیمه ها خبر داد و بیان داشت: این وضعیت به گونه ای است که حتی برخی مسافران یکی دو روز را مجبور به اسکان در استان و پیگیری بیمه می شوند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به مراجعه برخی از مسافران و رانندگان به ستاد فرماندهی انتظامی استان برای رفع مشکل یادآور شد: به دنبال این مراجعات ما هم مجبور می شویم به صورت تلفنی و یا با اعزام نیرو نسبت به پیگیری مشکل اقدام کنیم.

سرهنگ کبکی خواستار پیگیری دستگاههای مرتبط برای حضور پررنگ تر نمایندگی شرکت ها بیمه در ایام نوروز برای رفع مشکل بیمه گذاران شد.

ساماندهی حضور نمایندگی های بیمه در استان

فرماندار خرم آباد نیز در این رابطه با تایید مشکلات موجود برای مسافران نوروزی در زمینه بیمه به مهر گفت: باید نسبت به ساماندهی حضور نمایندگی های بیمه در استان توسط متولیان اقدامات جدی صورت گیرد.

خجسته پور با اشاره به ابلاغ این موضوع به عنوان یکی از مصوبات جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان عنوان کرد: لزوم رفع مشکل بیمه ای مسافران نوروزی در استان به عنوان صورت جلسه به دستگاههای مرتبط ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه در چند روز نخست عید نوروز در این زمینه مشکلاتی داشتیم یادآور شد: با پیگیری های صورت گرفته تلاش می شود این مشکلات به حداقل برسد.