رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

لزوم نصب علائم راهنمایی رانندگی در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم نصب علائم راهنمایی رانندگی در پلدختر

لزوم نصب علائم راهنمایی رانندگی در پلدختر

رئیس پلیس راهور پلدختر گفت: نصب علائم هشداردهنده و تابلوهای راهنمایی رانندگی در سطح شهر پلدختر بخصوص در آستانه سال نو ضروری است.

به گزارش فارس از پلدختر  سیاوش رحیمی در جلسه شورای سلامت شهرستان پلدختر اظهار کرد: خط‌ کشی گذرگاه‌های عابر پیاده و معلولان از مصوباتی بوده که متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

رئیس پلیس راهور پلدختر تصریح کرد: متاسفانه تابلوهای راهنمایی و رانندگی سطح شهر پلدختر علیرغم اینکه تهیه شده، اما به علت عدم همکاری شهرداری پلدختر هنوز نصب نشده‌اند.

وی با تاکید بر لزوم نصب علائم هشداردهنده و تابلوهای راهنمایی رانندگی در سطح شهر گفت: سرعت‌گیرها به شکل نامناسبی ایجاد شده‌اند که فاقد علائم هشداردهنده هستند.

رحیمی افزود: باید با توجه به فرارسیدن سال نو و مسافرت‌های نوروزی در مسیر پلدختر برای آگاهی رانندگان وسائل نقلیه علائم هشداردهنده از سوی شهرداری نصب شود، این در حالی است که در هفته جاری نواقص راهنمایی و رانندگی شهر معمولان نیز در جلسه‌ای با حضور راهور و شهرداری معمولان رفع می‌شوند.

رئیس پلیس راهور پلدختر اظهار داشت: ایجاد تقاطع جدید در بلوار امام خمینی با توجه به نشست آسفالت خیابان اصلی و فرعی مجاور بانک مسکن صورت گرفته است.

این مقام مسئول افزود: خیابان مذکور در سالیان گذشته به مرور نشست کرده که با توجه به عبور وسائط نقلیه سنگین می‌توانست حادثه‌آفرین باشد، به همین دلیل تقاطع جدید با ایجاد بلوار صورت پذیرفته از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کند.

رحیمی تصریح کرد: علیرغم احداث این تقاطع متاسفانه تخلفات راهنمایی رانندگی وجود دارد و رانندگان قانون را رعایت نمی‌کنند، این تقاطع باعث ترافیک جزیی می‌شود، اما با توجه به نشست احتمالی خیابان دیگر چاره‌ای غیر از این کار نبود چون بسیار خطرناک و حادثه‌آفرین است و در گذشته نیز حوادثی در همین مسیر پدیدار شده بود.