رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مجتمع تفریحی پارک آبی خرم‌آباد تعطیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجتمع تفریحی پارک آبی خرم‌آباد تعطیل شد

مجتمع تفریحی پارک آبی خرم‌آباد تعطیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی استان لرستان گفت: مجتمع تفریحی پارک آبی خرم‌آباد با وجود پیشرفت ۲۰ درصدی به حال خود رها و تعطیل شده است.

به گزارش خبرگزاری  تسنیم از خرم آباد، غلامرضا سلیمانی شامگاه شنبه در جلسه احیاء ظرفیت های راکد استان لرستان اظهار داشت: سال گذشته  14 پروژه راکد تحت پوشش میراث فرهنگی در استان لرستان  شناسایی شد که با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم 10 پروژه را تعیین تکلیف کنیم و در حال حاضر 4 پروژه تعطیل دیگر در استان وجود دارد که احیاء آنها در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: هتل سام نژاد یکی از پروژه‌هایی است که در حال حاضر در تملک بانک ملت قرار دارد و با حدود 90 درصد پیشرفت به حال خود رها شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان لرستان بیان کرد: تامین اجتماعی برای خرید هتل سام نژاد و راه‌اندازی آن اعلام آمادگی کرده است که به نظر می‌رسد با واگذاری این هتل به تامین اجتماعی می‌توان شاهد راه‌اندازی آن بود.

وی خاطرنشان کرد: هتل الیگودرز یکی دیگر از پروژه‌هایی است که در حال حاضر در تملک بانک قرار دارد و با وجود ظرفیت خوبی که دارد بدون استفاده رها شده است.

سلیمانی عنوان کرد: مجتمع تفریحی پارک آبی خرم‌آباد دیگر پروژه تعطیل شده در استان لرستان است که با وجود پیشرفت 20 درصدی به حال خود رها شده است.

وی اظهار داشت: هتل بروجرد با پیشرفت 30 درصدی دیگر پروژه تعطیل شده در استان لرستان است که احیا آن در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم با رفع  موانع موجود در مجموع شاهد احیاء این 4 پروژه باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان لرستان گفت:در مجموع در کل استان لرستان 44 پروژه در حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری وجود دارد که برای دریافت تسهیلات مورد نیاز برای این پروژه‌ها پیگیر هستیم.