جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مجتمع فرهنگی هنری ارشاد دلفان تا پایان سال تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مجتمع فرهنگی هنری ارشاد دلفان تا پایان سال تکمیل می‌شود

مجتمع فرهنگی هنری ارشاد دلفان تا پایان سال تکمیل می‌شود

معاون اداری مالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: مجتمع فرهنگی هنری ارشاد دلفان تا پایان سال تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از دلفان، مجید سوری در سفر به دلفان، ضمن بازدید از مجتمع فرهنگی ارشاد نورآباد با بیان این نکته که این مجتمع تا پایان سال 93 تجهیز و تحویل ارشاد داده می‌شود، از تامین اعتبار و خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای سالن اجتماعات این مجتمع خبر داد.

وی که برای معارفه خدارحم بابایی به عنوان مدیر جدید ارشاد دلفان به این شهرستان سفر کرده بود، در جمع خبرنگاران تغییر مدیران را در سیستم اداری امری اجتناب‌ناپذیر خواند که نباید این امر جلوی توسعه فرهنگی و پیشرفت را در دلفان بگیرد.

سوری همچنین با بیان اینکه در همین سالن مراسم تودیع و معارفه اینجانب هم انجام گرفته و پنج سال از بهترین ایام زندگی را در زمان مسئولیت خود در دلفان داشته‌ام، جابه‌جایی مدیران را امری عادی در خانواده ارشاد دانست و از همه همکاران و هنرمندان خواست تا با پشتیبانی و حمایت از مدیر جدید در هرچه بهتر شدن وضعیت فرهنگی دلفان تلاش کنند.

این مسئول اظهار داشت: مدیر جدید ارشاد باید با تلاش و جدیت سعی کند از مدیر قبلی این دستگاه بهتر عمل کند، همچنان که روال تاکنون چنین بوده است و ما باید به سمتی برویم که در رفع مشکلات فرهنگی مردم بیشترین دغدغه را داشته باشیم.

سوری در ادامه قول داد در زمینه اختصاص اعتبارات عمرانی بیشترین توجه را به دلفان داشته باشد.