رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مجلس با مقصران احتمالی حادثه ریلی سمنان قاطعانه برخورد می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

مجلس با مقصران احتمالی حادثه ریلی سمنان قاطعانه برخورد می‌کند

مجلس با مقصران احتمالی حادثه ریلی سمنان قاطعانه برخورد می‌کند

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: پس از بررسی دقیق، مجلس نسبت به مقصران احتمالی این حادثه اغماض نخواهد کرد و در هر رده‌ای که باشند قاطعانه در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به حادثه ریلی قطار در سمنان این حادثه را حادثه‌ای غمبار و تلخ خواند و اظهار داشت: حافظه مردم ما از این خاطرات تلخ، زیاد به خود گرفته و تحمل بیش از این را ندارند که در مسیر ریلی و یا در جاده‌ها به انواع مختلف در قالب سوانح این‌چنینی عزیزان خود را از دست بدهند و مصیبت‌زده شوند.

وی با تأکید بر بررسی دقیق و شناخت مقصران اصلی این حادثه افزود: واقعیت این است که این مسئله باید به‌دقت بررسی شود و مورد تدبیر مسئولان قرار گیرد بر همین اساس تیم ویژه‌ای از کمیسیون عمران مجلس به محل حادثه برای بررسی دقیق اعزام‌شده و از روز یکشنبه بررسی گزارش‌های این تیم در دستور کار صحن علنی قرار خواهد گرفت و نمایندگان مجلس نیز نسبت به این وقایع موضع‌گیری خود را اعلام می‌کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تأکید کرد: بی‌شک پس از بررسی دقیق، مجلس نسبت به مقصران احتمالی این حادثه اغماض نخواهد کرد و در هر رده‌ای که باشند قاطعانه در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.

وی در رابطه با استیضاح وزیر راه و شهرسازی نیز گفت: تعدادی از نمایندگان طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی را در دستور کار خود قرار داده‌اند اما به علت تعطیلی حوزه انتخابیه مجلس در این هفته، این مسئله هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی‌شده و موضوع روشن خواهد شد.

گودرزی در رابطه با اظهارات وزیر راه و شهرسازی در خصوص حادثه ریلی قطار عنوان کرد: در صورت تائید صحت این اظهارات از سوی وزیر مربوطه، چنین موضع‌گیری از سوی هرکسی که باشد بسیار سخیفانه است و توهین به ملت ایران و خانواده‌هایی که عزیزانشان را ازدست‌داده و تقاضای رسیدگی و عدم تکرار حوادث این‌چنینی رادارند، محسوب می‌شود.