رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مجمع سالانه «بسیج فرهنگیان» در استان لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجمع سالانه «بسیج فرهنگیان» در استان لرستان برگزار شد

مجمع سالانه «بسیج فرهنگیان» در استان لرستان برگزار شد

مجمع سالانه «بسیج فرهنگیان» با حضور فرمانده سپاه استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مجمع سالانه بسیج فرهنگیان استان لرستان روز سه شنبه با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان، اعضای شورای بسیج فرهنگیان لرستان، هیئت رئیسه مجامع شهرستانی (مدیران کانون، رئیس و نائب رئیس کانون های  شهرستان و مناطق) در سپاه لرستان برگزار شد.

سرهنگ محمد کریم سپهوند مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان در این جلسه اظهارداشت: بسیج فرهنگیان لرستان با توجه به برنامه‌های ابلاغ شده امسال در سطح  استان جلسات  منظمی در سطح استان برگزار کرد.

وی با بیان اینکه وظایف و اختیارات مجمع بسیج فرهنگیان تهیه و تصویب سند سالانه بسیج فرهنگیان است، افزود: در چارچوب مواضع نظام و اسناد راهبردی سازمان بسیج بنا است یک برآورد وضعیتی از فرهنگیان استان و توصیف وضع موجود با شرایط آرمانی و ارزش‌ها از نظر فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و علمی داشته باشیم.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان  عنوان کرد: هدف از اجرای این مجامع و شوراها تدابیر رهبری و تأکیداتی است که ایشان در سخنرانی‌های اخیر در بحث هئیت های اندیشه‌ورز دارند.

وی بیان کرد: به منظور مشارکت حداکثری صاحب‌نظران، پایش محیطی آموزش و پرورش، ایجاد وحدت و هم‌افزایی و ظرفیت‌سازی جهت جذب حداکثری و کمک به کارآمدی نظام آموزش و پرورش این مجمع برگزار می‌شود.

سپهوند گفت: بسیج فرهنگیان لرستان سال 94 در موضوع شورای راهبردی به عنوان رده موفق در بسیج در جشنواره مالک اشتر معرفی شد.