رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

مجموعه تفریحی‌ ورزشی برای بانوان شهر خرم‌آباد احداث شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مجموعه تفریحی‌ ورزشی برای بانوان شهر خرم‌آباد احداث شود

مجموعه تفریحی‌ ورزشی برای بانوان شهر خرم‌آباد احداث شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، لیلا سلاحورزی شامگاه در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری خرم‌آباد که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد یکی از عوامل رسیدن به توسعه پایدار را استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود جامعه دانست و اظهار داشت: زنان یکی از ظرفیت‌های جامعه هستند که باید از توانمندی آن‌ها استفاده شود.

وی کوچک‌ترین نهاد هر جامعه را خانواده دانست و افزود: مادران رکن اساسی خانواده هستند که نقش بسزا و مؤثری در عملیاتی کردن امور خانواده‌ دارند.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان با بیان اینکه بانوان باید از شادابی و سلامت لازم برخوردار باشند عنوان کرد: اگر می‌خواهیم جامعه سالمی داشته باشیم باید مادران سالمی داشته باشیم که این خود رسیدگی به امور تربیت‌بدنی و ورزشی بانوان را می‌طلبد.

وی ضمن انتقاد از ناکافی بودن فضای پارک بانوان شهر خرم‌آباد بیان کرد: پارک بانوان خرم‌آباد برای جمعیت بانوان این شهر کافی نیست بنابراین از شهرداری خرم‌آباد درخواست می‌شود تا مجموعه تفریحی و ورزشی در جنوب شهر خرم‌آباد برای بانوان احداث کند.

سلاحورزی به توانمندی بانوان در حوزه شهرداری اشاره کرد و گفت: شهرداری خرم‌آباد در همه عرصه‌ها می‌تواند از توانمندی بانوان استفاده کند.

وی به تأثیرگذاری نقش مادران در تغییر الگوی مصرف اشاره کرد و اظهار داشت: مادران به‌ راحتی می‌توانند الگوی درست مصرف کردن را در خانه پیاده کنند.