جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

محرومیت حق "آرش میراسماعیلی" نبود - نمایش محتوای خبر

 

 

محرومیت حق "آرش میراسماعیلی" نبود

محرومیت حق "آرش میراسماعیلی" نبود

استاندار استان لرستان گفت: محرومیت حق آرش میر اسماعیلی نبود بنابراین از طریق وزیر ورزش به‌دنبال اعتراض جدی هستیم تا آن حکم لغو شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران در رابطه با حاشیه‌های مسابقات جهانی کوراش که به میزبانی استان لرستان برگزار شد، اظهار داشت: فدراسیون جودو برای برگزاری مسابقات بین‌المللی کوراش از ما تقاضای میزبانی کرد که در این زمینه مذاکراتی با وزیر داشتیم و در نهایت قبول کردیم که استان لرستان میزبان این مسابقات باشد.

وی میزبانی این‌گونه مسابقات را افتخاری برای استان لرستان دانست و افزود: استان لرستان ظرف 2سال گذشته دو بار میزبان مسابقات جهانی بوده و خوشبختانه این مسابقات برای ما فرصت خوبی بود که بتوانیم استان و ورزشکارانمان را معرفی کنیم چراکه استان لرستان ورزشکاران بنامی دارد که باید به دنیا معرفی شوند.

استاندار استان لرستان عنوان کرد: اینکه بعضی از افراد حاشیه درست می‌کنند که در مسابقات جهانی کوراش پذیرایی و امکانات خوبی به مهمانان ارائه نشده است صحت ندارد و در رابطه با این موضوع می‌توان از رئیس فدراسیون پرسید.

وی با اشاره به اینکه رئیس فدراسیون کوراش از میزبانی استان لرستان بسیار قدردانی کردند، گفت: در جریان این مسابقات یکی از تماشاگرنماها کاری انجام داد که نباید انجام می‌گرفت و بالاخره ذوق و شوق ورزشی در سایر نقاط دنیا اتفاق می‌افتد ولی این موضوع را آن‌قدر بزرگ کردند که کم‌لطفی در حق تماشاگران، ورزشکاران و استان لرستان است.

بازوند با تأکید بر اینکه استان لرستان در برگزاری مسابقات جهانی کوراش میزبانی خوبی داشته است، اظهار داشت: در این مسابقات هیچ‌گونه مشکلی ازنظر امنیتی، زیرساختی و خدماتی نداشتند الا اینکه این تماشاگر این حرکت را انجام داد.

وی در رابطه با محرومیت آرش میر اسماعیلی از طرف فدراسیون ایران وجهان، افزود: محرومیت حق میر اسماعیلی نبود و چون هیئت‌داوران بعد از حرکت این تماشاگر طلای ورزشکار موردنظر را گرفت، میر اسماعیلی فقط به هیئت‌داوران اعتراض کرد و به نظرم اعتراض به حقی بود.

استاندار لرستان عنوان کرد: هیئت‌داوران به خاطر اعتراض میر اسماعیلی این محرومیت را دادند که حق او نبود و ما نیز از طریق وزیر ورزش به دنبال اعتراض جدی هستیم که انشاالله آن حکم را لغو کنند.