جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

محصولات فناوران لرستان در صداوسیما معرفی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محصولات فناوران لرستان در صداوسیما معرفی می‌شود

محصولات فناوران لرستان در صداوسیما معرفی می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: مسئولان محصولات فناوران لرستان و اسامی افراد نخبه را به ما معرفی کنند تا در برنامه‌ها از آنها استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد بازوند در نشست پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و مدیران بانک‌ها با استاندار لرستان که در دفتر استاندار برگزار شد اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است رمز و راز توسعه و پیشرفت در گرو پژوهش علمی و با شناخت کار کردن در همه حوزه‌ها است.

وی با بیان اینکه نیاز ما در شرایط فعلی استان لرستان، نیاز به کارهای علمی و کاربردی است، افزود: ما این آمادگی را داریم که با شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های استان که زحمت کارهای علمی را بر عهده دارند همکاری کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان عنوان کرد: سه مرجع شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک علم و فناوری و اداره کل استاندارد محصول تولیدشده را تأیید کنند چراکه می‌خواهیم محصولات را معرفی کنیم تا با این کار بیننده تشویق به خرید آن محصول شود.

وی بیان کرد: در صورتی که اداره کل استاندارد و دیگر مراجع علمی محصول را تأیید نکرده باشند، ما به عنوان رسانه مردم را در یک وادی بد و به مسیری که مورد تأیید نیست هدایت کرده‌ایم.

بازوند خطاب به همه شرکت‌ها و پژوهشگران استان لرستان گفت: در صورتی که دوربین ما به سراغ شما می‌آید بگذارید محصول معرفی شود نه اینکه مدیر مربوطه خود را معرفی کند.

وی تصریح کرد: پخش مسائلی همچون دیرکرد وام دریافتی، همکاری نکردن مدیران دستگاه‌های اجرایی، مانع شدن دستگاه‌های اجرایی، همکاری نکردن بانک‌ها و سایر مشکلات از طرف مدیر مربوطه از طریق صدا و سیما سبب می‌شود افراد و فناوران علاقمند دیگری به این سمت نیایند و مجبور هستیم این مباحث را پخش نکنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان ضمن تأکید بر اینکه در صورتی که دوربین ما به سراغ افراد رفت آنها در راستای امیدواری و انجام کار صحبت‌های خود را بیان کنند، خواهشمندیم اینگونه کارهای مثبت را به ما معرفی کنید و لیست و اسامی افراد نخبه را به ما معرفی کنند تا در برنامه‌ها از آنها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه افراد باید تقاضاهایی را که از رسانه دارند بیان کنند، اظهار داشت: در رابطه با فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان استان تا کنون 15 خبر تلویزیونی و 10 خبر رادیویی پخش شده است.