رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

مدارس شهرستان دلفان به دلیل سرمای شدید تعطیل است - نمایش محتوای خبر

 

 

مدارس شهرستان دلفان به دلیل سرمای شدید تعطیل است

مدارس شهرستان دلفان به دلیل سرمای شدید تعطیل است

فرماندار دلفان گفت: مدارس مقطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و راهنمایی شهرستان دلفان به دلیل سردی هوا روز سه شنبه تعطیل است.

جعفر طولانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دلفان، اظهار داشت: مدارس مقطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و راهنمایی شهرستان دلفان به دلیل یخبندان و سردی هوا در دو شیفت صبح و عصر  تعطیل است.

وی با بیان اینکه مدارس مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی شهرستان دلفان روز دوشنبه نیز به خاطر سرمای هوا تعطیل شد، افزود: دمای هوای شهرستان دلفان در حال حاضر حدود 18 درجه زیر صفر است.

فرماندار دلفان به کولاک در جاده نهاوند به دلفان و گردنه گشور اشاره کرد و گفت: روز گذشته به خاطر بارش برف تردد در محور دلفان به سختی انجام می‌شد اما با اقدامات راهبردی که در شب گذشته انجام گرفت هم‌اکنون تردد در جاده شهرستان دلفان برقرار است.

وی عنوان کرد: با توجه به شدت سرما در شهرستان، هم‌اکنون با مشکل افت فشار گاز مواجه هستیم به طوری که در برخی از نقاط شهرستان گاز قطع و وصل می‌شود.

طولانی تصریح کرد: با توجه به اینکه خط لوله گاز شهرستان دلفان از سمت کرمانشاه به شهرستان واردشده و در پایین‌دست قرار دارد این شهرستان با افت فشار گاز مواجه است.

فرماندار دلفان اظهار داشت: افت فشار گاز تنها مربوط به این شهرستان نیست بلکه استان‌های غرب کشور به دلیل کاهش دمای هوا با افت فشار گاز مواجه هستند بنابراین مردم شهرستان دلفان تا برطرف شدن این مشکل می‌توانند از سوخت جایگزین استفاده کنند.