رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مدافعان حرم عرصه را برای جولان جلادان شمرصفت تنگ کرده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدافعان حرم عرصه را برای جولان جلادان شمرصفت تنگ کرده‌اند

مدافعان حرم عرصه را برای جولان جلادان شمرصفت تنگ کرده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در پیامی شهادت شهید ماشاءالله شمسه از شهدای مدافع حرم را تبریک و تسلیت گفت.

وی با بیان یکی از سخنان رهبر فرزانه انقلاب، عنوان کرد: پدران، مادران، همسران و دیگر بستگان شهدای عزیز دارای پاداش بزرگی‌اند این پاداش صبر و استقامت آن‌ها و پاداش قبول مسئولیت در راه خداست.

پیام فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌افزاید: خانواده معظم شهید بزرگوار ماشاءالله شمسه با سلام و احترام، درود و سلام خدا و رسولش بر شهدا، جانبازان و رزمندگان سرافراز جبهه خط مقاومت باد.

جعفری ادامه داد: سلام خدا بر پدران، مادران، همسران و فرزندان و تمام بازماندگان شهدا و افتخارآفرینان اسلام و ایران عزیز که به تعبیر مقام معظم رهبری در رتبه و شأن معنوی بلافاصله پشت سر فداکاران عزیز خویش‌اند.

وی اظهار کرد: سپاس خدایی را که به ما توفیق داد، تا تهنیت‌گوی بزرگوارانی باشیم که در ادای تکلیف و صیانت از حرمین آل‌الله و شجره طیبه‌ای که نهال آن را حضرت ختمی‌مرتبت محمد مصطفی (ص) بر بستر قلب‌های همیشه منتظر کاشته بود، حماسه آفریدند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حماسه آفرینی‎های شهدای مدافع حرم را حماسه‌ای خواند که بدیل آن را در عرصه عاشورای حسینی می‌توان یافت.

جعفری تاکید کرد: امروز پرچم پرافتخار کربلا و روایت ایثارگر عاشورائیان بر شانه‌های استوارشان است.

وی تصریح کرد: در روزگاری که یزید زمانه در جبهه آمریکا، اسرائیل، آل سعود و داعش به‌منظور منحرف ساختن اسلام ناب محمدی(ص) و ترویج افکار شیطانی در کشورهای اسلامی و دنیا نمایان شده است، شهدای مدافع حرم به‌حق توانستند، ندای لبیک یا حسین (ع) را با بیزاری جستن از آنان و دفاع از دین خدا با تقدیم خون مطهرتان عملی نموده و عرصه را برای جولان دادن این جلادان شمرصفت با تشکیل لشکر جهانی حزب‌الله در بلاد اسلامی تنگ نمایند.

فرمانده سپاه پاسداران اضافه کرد: این‌جانب توفیق روزافزون شما را در تحقق بخشیدن به منویات حکیمانه مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند متعال خواستارم.