جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌‌اند/ سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود - نمایش محتوای خبر

 

 

مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌‌اند/ سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود

مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌‌اند/ سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آل‌سعود مزدورِ دست‌نشانده آمریکا و اسرائیل است، گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌ و در قبال جنایت‌های این رژیم سکوت اختیار کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، علاء‌الدین بروجردی عصر روز جمعه در مراسم بزرگداشت روحانی برجسته شهید آیت‌الله شیخ باقر النمر، اظهار داشت: اوباما و مدعیان دروغین حقوق بشر و آن‌هایی که مدعی دموکراسی در دنیا هستند، امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته و سکوت اختیار کرده‌اند.

وی افزود: مگر دموکراسی جز این است که مردم، سرنوشت خود را رقم زده و در آینده کشور خود سهیم باشند؟ اما در این کشورها با وضع قوانینِ دیکتاتور گونه‌ای به‌نام "انتخابات"، مانع از حضور سیاسی مردم در صحنه می‌شوند و آزادی و حق انتخابات آن‌ها را محدود به خواسته‌های خود می‌کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاومت مردم انقلابی بحرین و ایستادگی آن‌ها مقابل جنایات دیکتاتورهای منطقه عنوان کرد: آن‌ها که تصور می‌کنند شجاع هستند باید مقابل رژم صهیونیستی ایستاده و مبارزه کنند، در حالی که هم‌اینک صدها تن از مسلمانان در زندان‌های مخوف عربستان زندانی و شکنجه می‌شوند.

بروجردی تصریح کرد: آل‌سعود خبیث با سلاح‌های مدرن اهدایی غرب و شرق مقابل مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن ایستاده و تاکنون 13هزار انسان بی‌گناه را که 5هزار تن از آن‌ها کودکان مظلوم بوده‌اند به خاک و خون کشیده است.

وی بیان کرد: بدون شک سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود خبیث است؛ پیروز این میدان مبارزان مسلمان و مظلومان بی‌دفاع هستند که شجاعانه در این صحنه نبرد نابرابر ایستادگی کرده‌اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، آل‌سعود را مزدور دست‌نشانده آمریکا و اسرائیل دانست و افزود: مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌اند و در قبال جنایت‌های او سکوت اختیار کرده‌اند.