رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مدیران برای جذب اعتبارات تلاش بیشتری کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیران برای جذب اعتبارات تلاش بیشتری کنند

مدیران برای جذب اعتبارات تلاش بیشتری کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی‌اصل در جمع مدیران دستگاه‌های اجرای این شهرستان با اشاره به اینکه برای جذب اعتبارات تا پایان تیرماه بیشتر فرصت نیست، افزود: هرچند فرمانداری جویای میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها است، اما مدیران وضعیت پروژه‌های شهرستان را اعلام کنند.

وی افزود: برای جلوگیری از اختصاص اعتبارات پروژه‌ها به دیگر شهرها مدیران در مدت باقی‌مانده برای جذب اعتبارات تلاش نموده و اگر چنانچه موانعی وجود دارد به فرمانداری اعلام کنند، تا رفع شود.

فرماندار الیگودرز با اشاره به اینکه برخی مدیران استانی نسبت به کاهش امکانات شهرستان‌ها به نفع استان بی‌میل نیستند، افزود: مدیران باید نسبت به بهره‌مندی مناسب از امکانات و تجهیزات دقت نظر داشته باشند.

وی به طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی ناهنجاری‌های موجود در جامعه به عدم بهره‌مندی مناسب دانش‌آموزان از اوقات فراغت باز می‌گردد که در این راستا لازم است، متولیان با نگاه کارشناسانه در جهت اجرای هرچه بهتر این طرح اقدام کنند.

میرزایی‌اصل با تاکید بر تمهیدات مناسب جهت برگزاری برنامه بازسازی یکی از عملیات‌ها در الیگودرز اظهار داشت: عظمت و اقتدار این کشور مرهون ایثار، جهاد و شهادت است که باید فرهنگ ارزشمند این مقوله‌ها ترویج یابد.

وی به لزوم همکاری تمام دستگاه‌ها جهت برگزاری این برنامه اشاره کرد و افزود: الیگودرز به‌عنوان یک شهر فرهنگی در لرستان مطرح است که در این راستا باید جایگاه فرهنگی خود را حفظ کنیم.

فرماندار الیگودرز در ادامه از برگزارکنندگان همایش هیجار و همچنین یادواره شهدای عملیات حاج عمران تقدیر کرد.