رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان روز سه شنبه با حضور مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت منابع آب ایران و جمعی از مسئولان استانی در خرم‌آباد برگزار شد تا رضا میرزایی از سکان‌دار هدایت شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان شود.

رضا میرزایی پلدختری است و دانشجوی دکترای منابع آب زیرزمینی و کارشناس شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان است که پیش‌ازاین مدیریت امور آب شهرستان‌های کوهدشت و پلدختر، مدیریت بهره‌برداری و توزیع آب استان لرستان، مشاور اجرایی مدیرعامل و مدیریت گنجینه آب استان لرستان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

علی امید سیفی مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان  به مدت6 سال از آبان ماه سال 89 تاکنون مدیریت شرکت آب منطقه‌ای لرستان بر عهده داشت.

سیفی مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای لرستان در این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه بیشترین پروژه‌ها در بخش آب در استان لرستان است. در استان لرستان 65 پروژه در بخش آب در دست انجام است که از این تعداد حدود 45 پروژه استانی، 17 پروژه استانی ویژه و سه پروژه ملی است.

برپایی بیمارستان صحرایی در پلدختر

بیمارستان صحرایی شهید «هوشنگ الهیاری» توسط بسیج جامعه پزشکی استان لرستان به مدت پنج روز در شهرستان پلدختر برپا شد.

در این بیمارستان صحرایی که از 19 بهمن‌ماه 95 تا 23 بهمن در روستای سراب حمام پلدختر برپاشده است تمامی خدمات تخصصی، فوق تخصصی و بهداشتی درمانی به‌صورت رایگان به بیماران ارائه می‌شود.

برگزاری اولین کارگاه تأثیر موسیقی و سلامت جسم و روان در خرم‌آباد

 فاطمه زهرا توکلی معاون توان‌بخشی بهزیستی لرستان اظهارداشت: اولین کارگاه تأثیر موسیقی و سلامت جسم و روان به‌منظور آشنایی و آموزش مربیان مراکز روزانه توان‌بخشی سراسر استان به مدت شش روز در خانه معلم خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی افزود: کارگاه تأثیر موسیقی و سلامت جسم و روان (موسیقی‌درمانی) باهدف بهبود اختلالات یادگیری و اختلالات رشد و هوش در کودکان دچار معلولیت ذهنی  برگزار می‌شود.

معاون توان‌بخشی بهزیستی لرستان عنوان کرد: در این کارگاه مربیان و کارشناسان 28 مرکز روزانه ذهنی سراسر استان در مدت شش روز آموزش‌های لازم، مبتنی بر بهبود اختلالات یادگیری، رشد و هوش در کودکان مبتلابه معلولیت ذهنی را فرا خواهند گرفت.

وی با تبیین تأثیر موسیقی در سلامت جسم و روان این کودکان بیان کرد: فعالیت‌های موسیقایی می‌تواند بر عملکردهای حرکتی، رفتاری، اجتماعی و فرآیندی و ذهنی این اختلالات اثرگذار باشد و نتایج آن در مراکز توان‌بخشی که این فرآیندها اجراشده است، ملموس است.