رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مدیرکل گمرک استان لرستان منصوب شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل گمرک استان لرستان منصوب شد‌

مدیرکل گمرک استان لرستان منصوب شد‌

عبدالکریم بیاتی به‌‌عنوان مدیرکل گمرک استان لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به‌نقل از روابط‌عمومی گمرک استان لرستان، عبدالکریم بیاتی در مراسمی که با حضور  معاون توسعه و مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولان استان در گمرک لرستان برگزار شد، به‌‌عنوان مدیرکل گمرک استان لرستان منصوب شد.

محمد اصلانی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری در مراسم تودیع و معارفه مدیر‌کل گمرک استان لرستان، اظهار داشت: با توجه به اینکه مدیر سابق در زمینهٔ عدم واگذاری ساختمان و برگشت بودجه ساخت ساختمان جدید گمرک تلاش زیادی کرده است از مدیر جدید نیز انتظار می‌رود در تکمیل ساختمان جدید و همکاری در راه‌اندازی بندر خشک تمام همت خود را به کار گیرد.

مسعود کمالوند معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم قول تجهیز ساختمان جدید گمرک را به‌ محض آماده شدن به کارکنان گمرک استان لرستان داد.

بیاتی مدیرکل گمرک استان لرستان نیز عنوان کرد: تمامی واحدهای صادراتی اطمینان داشته باشند گمرک استان لرستان در سطح استان و در مرزهای خروجی همراه آن‌ها است و در انجام صادرات از واحدهای تولیدی صادراتی درخواست می‌شود تا جهت رفع مشکلات به گمرک مراجعه و نسبت به انجام صدور کالا از گمرک لرستان اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، عبدالکریم بیاتی پیش‌ از این معاون فنی گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد بود و پیش‌از وی نیز سعید سهرابیان حدود یک‌سال و هشت ماه مدیریت گمرک استان لرستان را برعهده داشت.