رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در لرستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در لرستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد مراسم بزرگداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ظهر روز شنبه با حضور آیت الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، آیت‌الله صادقی، رئیس دادگستری لرستان، جمعی از مدیران استان و روحانیان در بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم مداحان برجسته استانی به نوحه‌سرایی و سینه‌زنی پرداختند و حجت‌الاسلام محمد بیرانوند سخنران این مراسم بودند.

حجت‌الاسلام محمد بیرانوند کارشناس مذهبی استان در این مراسم ضمن تسلیت شهادت جان‌سوز حضرت فاطمه(س) با اشاره به اینکه خداوند عنایت ویژه‌ای به حضرت زهرا(س) دارند اظهار داشت: شناخت اهل‌بیت(ع) به‌قدری بااهمیت است که رسول خدا(ص) می‌فرمایند شناخت دخترم فاطمه(س) لیله‌القدر است.

وی با اشاره به اینکه یاد اهل‌بیت(ع) بالاترین عبادت است افزود: امام صادق(ع) به یکی از یاران خود می‌فرماید زمانی شیعیان به گرد هم جمع می‌شوید آیا در محفل خود نامی از ما می‌برید که اگر اینگونه باشد مژده بادبر شما که آن محفل نزد خداوند به‌عنوان بهترین عبادت محسوب می‌شود و هیچ عبادتی برتر از آن نیست.

بیرانوند عنوان کرد: پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند کسی که در محفل شناخت ما قرار بگیرد برائت از آتش دوزخ گرفته است و اگر کسی در بیان شناخت و فضائل اهل‌بیت(ع) زانو بزند تمام موجودات آسمانی و زمینی و حتی ماهیان دریا طلب مغفرت می‌کنند.