جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

مراسم بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل ازمدافعین حرم صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل ازمدافعین حرم صدا و سیمای مرکز لرستان

مراسم بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل ازمدافعین حرم صدا و سیمای مرکز لرستان

در ششمین روز از هفته بسیج مراسم بزرگداشتی با حضور سردار توکلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در نمازخانه این مرکز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، در این جلسه که مدیرکل ، مسئول بسیج و همکاران صدا و سیمای مرکز لرستان حضور داشتند سردار توکلی طی سخنانی با تبریک هفته بسیج از نقش اثر گذار رسانه ملی و استانی در تبیین فرهنگ انقلاب اسلامی و بسیج تقدیر نمود. وی گفت: کار بزرگ ریشه کردن شجره خبیثه داعش در منطقه با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و ایستادگی بسیجیان محقق گردید که نقش رسانه ملی نیز در این عرصه بسیار مهم و اثر گذار بود.

 سردار توکلی افزود: امروزه فرهنگ بسیج علاوه بر کشور عزیزمان در سایر کشور های منطقه نیز تجلی پیدا کرده است و با این فرهنگ غنی است که نقشه های شوم دشمنان و فتنه های طراحی شده توسط استکبار جهانی یکی پس از دیگری خنثی و نقش برآب می ود.

 بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز با تبریک هفته بسیج و حلول ماه ربیع الاول ، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط مرکز در هفته بسیج و مراسم پیاده روی ارائه نمود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت : در دو جنگ جهانی اول و دوم چند کشور محدود حضور داشتند ، این در حالی است که در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران تعداد 46 کشور به لحاظ نظامی ، لجستیک و پشتیبانی و عرصه سیاسی در مقابل ایران اسلامی قرار گرفتند و در جنگ جدید نظام سلطه با محور مقاومت نیز جنگ تمام عیار با حمایت کامل استکبار جهانی و کشور های مرتجع منطقه شکل گرفت که با الهام از فرهنگ عاشورایی ، روحیه و تفکر بسیجی و شهادت طلبی محور مقاومت بود که پیروز میدان شد.

در پایان این مراسم از دوتن از همکاران مدافع حرم که به تازگی از جبهه مقاومت بازگشته اند با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد. همچنین در ایام هفته بسیج نیز همه روزه بین نماز ظهر و عصر با طرح سوالاتی در خصوص بسیج مسابقاتی برگزار و به همکاران برنده جوایزی تعلق گرفت.