جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

مراسم بزرگداشت ۹ دی در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت ۹ دی در استان لرستان برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت ۹ دی در استان لرستان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مراسم بزرگداشت ۹ دی با سخنرانی فرمانده سپاه استان در حوزه کمالیه خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید لطف الله حیات الغیب در جلسه هماهنگی بزرگداشت 9 دی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت 9 دی‌، نهم دی ماه ساعت 10 صبح در حوزه کمالیه خرم‌آباد با سخنرانی سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مراسمی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه هر دستگاه در زمینه برگزاری هر چه‌بهتر این مراسم باید تلاش کنند، افزود: صداوسیما برای حضور مردم  این مراسم را اعلام کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان حضور دانشگاهیان را در این مراسم اثر بخش دانست و بیان کرد: در این ارتباط شهرداری مسئولیت فضاسازی شهر را به عهده دارد و دستگاه‌های فرهنگی مانند ارشاد اسلامی و حوزه هنری، سازمان تبلیغات اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز مسئولیت برگزاری برنامه‌های فرهنگی را به عهده‌دارند.

وی بیان کرد: روز چهارشنبه به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله سید کاظم حسینی میانجی نماینده سابق ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد ساعت 10 تا 11:30 دقیقه مراسمی در مدرسه کمالیه خرم‌آباد برگزار می‌شود.