رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

مراسم تحلیف کارآموزان وکالت لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم تحلیف کارآموزان وکالت لرستان برگزار شد

مراسم تحلیف کارآموزان وکالت لرستان برگزار شد

مراسم تحلیف کارآموزان وکالت استان لرستان با حضور مسئولان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تحلیف ۴۵ کارآموز وکالت استان لرستان به مناسبت هفتم اسفند سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، ایرج عبدی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و حجت الله خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان در خانه ملت حضور داشتند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، رئیس کانون وکلای دادگستری لرستان، معاون آموزش دادگستری لرستان، جمعی از مدیران و وکلای استان لرستان از دیگر حاضران در این مراسم بودند.

در جریان این مراسم ۴۵ کارآموز با انجام مراسم تحلیف و ادای سوگند کار خود را در زمینه وکالت در استان لرستان آغاز کردند.

همچنین به مناسبت این روز از وکلای پیشکسوت و نمونه استان لرستان در زمینه های مختلف تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم از محمود حسنوند به عنوان حقوقدان ایثارگر، نصرت الله رومانی به عنوان مسئول کمیسیون معاضدت، فیروز احمدی به دلیل سوابق درخشان علمی با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

همچنین در این مراسم از سیاوش رحیمی امانی به عنوان مسئول برگزاری آزمون ورودی وکالت سال ۹۳، عزت الله خورشیدی به عنوان نایب رئیس دوره دوم کانون وکلای استان و همچنین عضو فعال دوره سوم، عزت السادات روحی به عنوان وکیل پیشکسوت و یوسف رضایی نیز با اهدای لوح و هدایایی تقدیر تجلیل به عمل آمد.