رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

مراسم دعای عرفه در بیش از ۵۰ نقطه استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم دعای عرفه در بیش از ۵۰ نقطه استان لرستان برگزار می‌شود

مراسم دعای عرفه در بیش از ۵۰ نقطه استان لرستان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مراسم دعای عرفه در بیش از ۵۰ نقطه استان لرستان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اشاره به برگزاری مراسم دعای روز عرفه در استان لرستان اظهار داشت: مراسم دعای عرفه در بیش از 50 نقطه استان لرستان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه این مراسم در مراکز شهرستان‌ها، بخش‌ها و دهستان و مکان‌هایی که روحانی مستقر است برگزار می‌شود افزود: مراسم دعای عرفه فردا ساعت 15:30 دقیقه در مصلی الغدیر خرم‌آباد با حضور یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده برگزار می‌شود که تجدید بیعتی با شهدا است.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه گرامی داشت برپایی دعای عرفه تأسی از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و فرهنگ ماندگار قیام کربلا است عنوان کرد: گرامی داشت یاد و نام شهدای منا و تجدید بیعت با شهدا پیام‌های این روزبه شمار می‌رود.

محسن مرادی مدیر روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مردم شهرستان خرم‌آباد و بروجرد هم‌زمان با روز عرفه میزبان پیکر دو شهید تازه تفحص شده هستند.

وی افزود: 114 شهید گمنام دفاع مقدس تفحص شده که مردم شهرستان خرم‌آباد و بروجرد در روز عرفه میزبان دو آلاله گمنام هستند.

مدیر روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: مراسم استقبال شهید گمنام در شهرستان خرم‌آباد فردا از ورودی شهر به سمت 60 متری انجام و پیکر مطهر این شهید در مصلی الغدیر خرم‌آباد قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: مراسم معنوی دعای عرفه با حضور شهید گمنام انجام و پیکر این شهید بعد از برگزاری مراسم برای انجام تست‌های شناسایی به تهران منتقل می‌شود.