رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

مراسم عزاداری 28 صفر و بزرگداشت هفته بسیج با حضور نماینده خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم عزاداری 28 صفر و بزرگداشت هفته بسیج با حضور نماینده خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی

مراسم عزاداری 28 صفر و بزرگداشت هفته بسیج با حضور نماینده خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی

مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و بزرگداشت هفته بسیج با حضور ملکشاهی راد نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ، امام جماعت ، مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان در نمازخانه مرکز برگزار شد .

در این مراسم ملکشاهی راد طی سخنانی با تشکر و قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان به سبب افزایش کیفیت و غنی تر شدن برنامه های شبکه افلاک ، خواستار حضور بیشتر کارشناسان خبره اقتصادی برای کنکاش و بررسی موضوع اقتصاد مقاومتی در استان و تشویق مردم به سرمایه گذاری بیشتر در لرستان شد . نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی مشکل اصلی جامعه امروز را مسئله بیکاری جوانان و مشکلات اقتصادی دانست و افزود : برای برون رفت از این تنگناها نیاز به استفاده از راههای میانبر و استفاده از توان بخش خصوصی و مردم هستیم.

وی افزود : برای تحقق این هدف بایستی دولت و مجلس تسهیلات و منابع لازم را تامین و در اختیار بخش خصوصی قرار دهند تا با این کار اشتغالزایی توسط بخش خصوصی انجام گیرد.

 در ادامه ضمن روضه خوانی ، قرائت شعر و سینه زنی در سوگ رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) ، مراسم عزاداری و نوحه خوانی برگزار و فرمانده بسیج پایگاه شهید آوینی صدا و سیمای مرکز لرستان نیز طی سخنان کوتاهی یاد و خاطره شهدای بسیج را گرامی داشت.