رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

مراکز درمانی الیگودرز در ایام نوروز به مسافران خدمات ارائه می‌دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

مراکز درمانی الیگودرز در ایام نوروز به مسافران خدمات ارائه می‌دهند

مراکز درمانی الیگودرز در ایام نوروز به مسافران خدمات ارائه می‌دهند

سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز گفت: مراکز درمانی و داروخانه‌های الیگودرز به صورت کشیک و شبانه‌روزی به مردم و مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، امین ثروتی در جلسه شورای سلامت الیگودرز با اشاره به اینکه شبکه بهداشت حساسیت ویژه‌ای نسبت به سلامت مردم دارد، اظهار کرد: در ایام قبل از نوروز برخی کسبه و به ویژه دست‌فروشان و دوره‌گردها با استفاده از شلوغی نسبت به عرضه کالاهای تاریخ گذشته می‌کنند که مردم باید هوشیار باشند و در این رابطه همکاران ما با متخلفان برخورد جدی دارند که این مهم نیازمند همکاری دیگر دستگاه‌ها است.

وی با اشاره به معضل فروش مرغ زنده در سطح شهر افزود: با توجه به اخباری که از ورود آنفولانزای مرغی شنیده می‌شود، لازم است، شهرداری همچون گذشته در راستای برخورد و جمع‌آوری فروشندگان مرغ زنده همکاری لازم را داشته باشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز با اشاره به اینکه هم‌اکنون 13 مرکز بهداشتی درمانی در شهرستان الیگودرز مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: همه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان الیگودرز دارای پزشک و ماما هستند و در مراکز بهداشتی بخش‌های چمن‌سلطان و شاپورآباد نیز دکتر دندان‌پزشک مشغول به فعالیت است.

وی به آمادگی مجموعه بهداشتی و درمانی الیگودرز در ایام نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم مسافران و مردم نیاز پیدا نکنند، اما مراکز درمانی و داروخانه‌های الیگودرز به صورت کشیک و شبانه‌روزی به مردم و مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کنند.

ثروتی گفت: مردم شهرستان در سال‌های گذشته و در ایام تعطیلات و عید نوروز به دلیل کمبود و حتی نبود پزشکان  متخصص در مراکز درمانی با مشکلاتی مواجه بودند، اما خوشبختانه امسال در ایام تعطیل پزشکان متخصص در بیمارستان و درمانگاه 17 شهریور حضور دارند و به مراجعان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.