جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

مربی تیم ملی کشتی با کمربند بانوان: سطح فنی تیم‎های آسیایی بهتر شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

مربی تیم ملی کشتی با کمربند بانوان: سطح فنی تیم‎های آسیایی بهتر شده است

مربی تیم ملی کشتی با کمربند بانوان: سطح فنی تیم‎های آسیایی بهتر شده است

مربی تیم ملی کشتی با کمربند بانوان می گوید: فدراسیون کشتی به پیشرفت این رشته ورزشی کمک زیادی کرده است.

صبا سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به قهرمانی تیم ایران در رقابتهای کشتی با کمربند، اظهار کرد: سطح پیکارها خیلی خوب بود و تیم های آسیایی نسبت به گذشته قابل مقایسه نبودند.

وی ادامه داد: 8 تیم خارجی و 2 تیم ایرانی در این پیکارها حضور داشتند که در پایان 12 نشان مختلف کسب کردیم.

سلیمانی درباره روند آماده سازی تیم ایران، بیان کرد: از فروردین ماه تا زمان شروع پیکارها در اردو بودیم و اردوهای مشترکی نیز با تیمهای ارمنستان و بلاروس داشتیم که خیلی به ما کمک کرد.

این مربی لرستانی با اظهار رضایت از اینکه کشتی با کمربند زیرنظر فدراسیون کشتی آمده است، تصریح کرد: از وقتی که این مهم انجام شده، شرایط خیلی خیلی بهتر شده و بازیکنان پیشرفت خوبی داشتهاند.

وی اضافه کرد: فدراسیون کشتی به موضوعات خوب رسیدگی میکند و آقای خادم روی همه برنامههای تمرینی نظارت دارد و بدون شک با این شرایط آینده درخشانی در انتظار این رشته است.

سلیمانی با اشاره به اینکه رقابتهای جهانی 16 مهر ماه در کشور چین برگزار میشود، گفت: از طرف فدراسیون جهانی به تیم ایران 5 سهمیه اختصاص داده شده که سعی میکنیم در آنجا هم با دست پر برگردیم.

مربی تیم ملی کشتی با کمربند بانوان با انتقاد از مسئولان ورزشی لرستان، اظهار کرد: در این پیکارها اکرم خانی نقره گرفت، معصومه سلیمانی و تهمینه سلاحورزی دو داور لرستانی نیز حضور داشتند اما در زمان برگشت به استان، هیچ یک از مسئولان اداره کل ورزش و هیات کشتی به استقبال ما نیامدند که از این بی توجهی ناراحت شدیم.