رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن با شرکت ۸۰۰۰ متسابق در لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن با شرکت ۸۰۰۰ متسابق در لرستان برگزار می‌شود

مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن با شرکت ۸۰۰۰ متسابق در لرستان برگزار می‌شود

مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن‌ کریم ۱۵ اسفندماه جاری با شرکت هشت هزار متسابق در لرستان برگزار می‌شود که در خرم‌آباد این آزمون در حسینیه ثارالله برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدجواد عباس‌زاده، معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در رابطه با مسابقات حفظ قرآن گفت: در مرحله شفاهی طرح ملی حفظ قرآن که از دوم اسفندماه جاری در سطح بقاع متبرکه و مؤسسات وابسته به اوقاف آغاز شده و تا 14 اسفندماه جاری ادامه دارد، هشت هزار لرستانی شرکت دارند.

وی با اشاره به این‌که طرح ملی حفظ قرآن‌کریم در دو بخش شفاهی  و کتبی برگزار می‌شود، افزود: در مرحله کتبی این طرح ملی نیز همان افرادی که در مرحله شفاهی شرکت داشته‌اند، حضور می‌یابند.

عباس‌زاده  بیان کرد: مرحله کتبی این‌سری از مسابقات نیز 15 اسفندماه جاری همزمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان لرستان برگزار و برگزیدگان مرحله استانی به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان ارتقای فرهنگ قرآنی در جامعه و تلاش برای جذب جوانان و نوجوانان به فرهنگ قرآنی از اهداف برگزاری طرح حفظ قرآن بیان کرد و گفت: مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن شهرستان خرم‌آباد 15 اسفندماه جاری با شرکت دو هزار متسابق در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه این شهرستان برگزار می‌شود.