سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مردم اخبار انتخاباتی را فقط از طریق ستاد انتخابات لرستان دنبال کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم اخبار انتخاباتی را فقط از طریق ستاد انتخابات لرستان دنبال کنند

مردم اخبار انتخاباتی را فقط از طریق ستاد انتخابات لرستان دنبال کنند

مردم اخبار انتخاباتی را فقط از طریق ستاد انتخابات لرستان دنبال کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: از تمام مطبوعات و همچنین مردم استان لرستان تقاضا داریم اخبار صحیح را فقط از طریق ستاد انتخابات استان دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد سید سعید شاهرخی دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات استان لرستان در جمع خبرنگاران گفت: مردم لرستان حماسه دیگری خلق کردند و در بازدیدی که به همراه استاندار از شهرستان‌های استان داشتیم شاهد حضور حداکثری مردم بودیم.

شاهرخی خاطرنشان کرد: از تمام مطبوعات و همچنین مردم استان لرستان تقاضا داریم اخبار صحیح را فقط از طریق ستاد استان و یا ستاد انتخابات استان دریافت کنند.

وی گفت: به محض قطعی شدن نتایج آرا آن‌ها را اعلام می‌کنیم ولی در حال حاضر شایعات مختلفی که در مورد پیروزی برخی کاندیداهای مطرح می‌شود به هیچ وجه مورد تائید ما نیست و این اخبار تماماً شایعه است.

شاهرخی عنوان کرد: با توجه به سیستم رای گیری به تمام مردم و کاندیداها اطمینان می‌دهیم که جا به جایی حتی یک برگه رای نیز امکان پذیر نیست و یقینا رای‌های نهایی کوچکترین مشکلی ندارد.

وی در پایان یادآور شد: از تمام کاندیدها انتظار داریم پس از اعلام نتایج به آرای مردم احترام بگذارند و پیروزی رقبای خود را در عرصه انتخابات به آن‌ها تبریک بگویند.