رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مردم ازنا ۲۷۷ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم ازنا ۲۷۷ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

مردم ازنا ۲۷۷ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ازنا از پرداخت ۲۷۷ میلیون تومان صدقه توسط مردم این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم اسدی با بیان اینکه یکی از ظرفیت های جذب کمک های مردمی استفاده از صدقات است، اظهار داشت: صدقات جمع آوری شده در سرفصل های درمانی، جهیزیه، وام کارگشایی، اشتغال، عمران و مسکن مددجویی، امور فرهنگی و آموزش هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه صدقات  مردمی در همان محل جمع آوری شده و برای رفع مشکلات نیازمندان آن منطقه هزینه می‌شود، گفت: ۱۴هزار صندوق صدقه کوچک، متوسط و بزرگ در سطح معابر و منازل شهرستان ازنا وجود دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ازنا با تقدیر از مردم  شهرستان ازنا خاطرنشان کرد: کمک‌های مردمی بازوی توانمند این نهاد در کمک به محرومان و مددجویان تحت حمایت به حساب می آید.

اسدی با بیان اینکه مردم شهرستان ازنا طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۲۷۷ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند، تصریح کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در قالب صدقه و دیگر مساعدت‌ها به طور کامل صرف امور نیازمندان می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ازنا سیستم آنی پرداخت را شیوه ای جدید برای پرداخت آسان و سریع کمک های نقدی توسط مردم به کمیته امداد عنوان کرد و گفت: از طریق شماره گیری#۰۴۱*۱*۸۸۷۷* یا از طریق سامانه پیامکی(ارسال عدد یک به شماره ۸۸۷۷) امکان پرداخت انواع کمک های نقدی مانند صدقه، زکات، کمک به مسکن نیازمندان، جشن نیکوکاری، جشن عاطفه ها، کمک به طرح های اکرام ایتام، محسنین، شفا، کوثر و طاها وجود دارد.

اسدی اظهار داشت: سامانه آنی پرداخت با هدف تسهیل و تسریع در روند کمک رسانی مردم و خیران راه اندازی شده است و مردم می‌توانند به ساده‌ترین شکل ممکن صدقه خود را به دست نیازمندان برسانند.