رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

مردم لرستان 100 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم لرستان 100 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند

مردم لرستان 100 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان گفت: مردم لرستان 100 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی برای عتبات عالیات عراق اهدا کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، اصغر حقی پور ظهر امروز در سومین همایش تجلیل از خیرین بازسازی عتبات عالیات که در حسینیه ثارالله خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: مردم ولایتمدار لرستان  از سال 84 که ستاد عتبات عالیات در استان فعالیت‌های خود را آغاز کرده تاکنون، 100 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی، به بازسازی عتبات عالیات عراق کمک کرده‌اند.

وی افزود: در این مدت بیش از 14 کیلوگرم طلا، سه کیلوگرم نقره، 15 تخته فرش دستباف و ماشینی، بیش از چهار هزار تن سیمان، یک محموله 80 تنی و یک محموله 200 مترمربعی کاشی از سامان کاشی بروجرد  و دو هزار و 550 مترمربع سنگ چینی و کریستال برای بازسازی عتبات عالیات از طرف مردم لرستان اهداشده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات  لرستان عنوان کرد: 19 کاروان تخصصی از مهندسان معمار، عمران، سنگ‌کاران، نقاشان، کاشی‌کاران، برق‌کاران، جوشکاران، گچ کاران، سیمان‌کاران و کارگران فنی رشته‌های مختلف و نیز آشپز و نانوا هر یک به مدت 30 تا 40 روز، بدون دریافت هیچ‌گونه وجهی به کربلای معلی، نجف اشرف، کاظمین و سامرا برای عرضه خدمات اعزام شدند.