جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

مرکز خرید خودرو برای نخستین‌‌بار در غرب کشور راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مرکز خرید خودرو برای نخستین‌‌بار در غرب کشور راه‌اندازی شد

مرکز خرید خودرو برای نخستین‌‌بار در غرب کشور راه‌اندازی شد

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری بروجرد گفت: مرکز خرید خودرو برای نخستین بار در غرب کشور و در شهرستان بروجرد راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، جمشید بیرانوند در جلسه هفتگی خدمات شهری این شهرستان، اظهارداشت: به منظور جلوگیری از مراجعه شهروندان بروجردی به کلان شهرها برای خرید خودرو  مرکز همگانی خرید خودرو در این شهرستان دائر شده است.

وی عنوان کرد: فعالیت مرکز همگانی خرید و فروش خودرو در بروجرد تنها در روزهای جمعه هر هفته با حضور شهروندان برای معاملات خودرو انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری بروجرد بااشاره به لزوم راه‌اندازی این مرکز در این شهرستان بیان کرد: این مرکز می‌تواند نیاز شهروندان در اجتماع در یک مکان به منظور خرید و فروش خودرو را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این مرکز برای نخستین بار در غرب کشور در شهرستان بروجرد انجام گرفته است، افزود: این مرکز با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری بروجرد راه‌اندازی شده و مرکزی امن و مطمئن به منظور خرید و فروش خودرو است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: در این مرکز کارشناسانی از مراکز راهنمایی و رانندگی، دفترخانه، تعویض پلاک و دیگر مراکز مرتبط حضور یافته تا بتوانند همزمان با خرید و فروش خودرو به ارائه خدمات جانبی مورد نیاز بپردازند.

وی تصریح کرد: جلوگیری از افزایش و تفاوت در قیمت خودرو، حذف واسطه و دلال و کاهش هزینه‌های صرف شده توسط خریدار و فروشنده، تنوع محصول پیش روی خریدار، تسریع در روند نقل و انتقالات خودرو از مزایای این بازار هفتگی است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: در مجموع وجود این ظرفیت‌ها در کنار یکدیگر می‌تواند رضایت خاطر خریدار و فروشنده را جلب کند.

وی از شهروندان خواست چنانچه تمایل به خرید یا فروش خودرو دارند به این مرکز مراجعه کرده و افزود: امور مربوط به راهنمایی و رانندگی، فنی، تعویض پلاک و دفترخانه با حضور کارشناسان مستقر در این مرکز همه در یک روز انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری بروجرد با بیان اینکه عیب‌یابی خودرو با حضور کارشناسان فنی در این مرکز به راحتی انجام می‌شود، بیان کرد: این کارشناسان با بررسی دقیق خودرو چنانچه در آن عیب فنی وجود داشته باشد به خریدار اعلام کرده تا خریدار بتواند با اطمینان کامل نسبت به خرید خودور مورد نظر خود اقدام کند.