رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مسابقات فوتسال کارگران بروجرد با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات فوتسال کارگران بروجرد با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد

مسابقات فوتسال کارگران بروجرد با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بروجرد گفت: با برگزاری دیدار پایانی رقابت‌های فوتسال کارگران بروجرد این دوره از رقابت‌ها به پایان رسید.

کامران فرشید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان بروجرد در مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان برگزار شد.

وی با اشاره به حضور کارخانجات، شرکت‌ها و ادارات مختلف در این مسابقات عنوان کرد: این دوره از رقابت‌ها به صورت دوره‌ای برگزار شد که در پایان تیم داروسازی اکسیر مقام اول این مسابقات را از آن خود کرد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بروجرد ادامه داد: همچنین تیم گهربوته و مرکز به‌ پخش به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

فرشید با اشاره به کسب کاپ اخلاق توسط تیم زندان بروجرد افزود: در پایان این دوره از رقابت‌ها لوح تقدیر، کاپ و جوایزی به کارگران و بازیکنان شرکت‌کننده در این مسابقات اهدا شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با اشاره به دعوت از کلیه کارخانجات و ادارات مختلف به منظور شرکت در این رقابت‌ها تاکید کرد: مهم‌ترین هدف از برگزاری این رقابت‌های ورزشی ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین کارگران و کارمندان است که می‌توان از طریق ایجاد انگیزه در بین این افراد به افزایش راندمان کاری آنان کمک کرد.

فرشید از برگزاری رقابت‌های مختلف در طول سال خبر داد و افزود: برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در اردیبهشت ماه به مناسبت هفته کارگر از جمله فعالیت‌های این اداره است.

وی با اشاره به فضاهای ورزشی متناسب، ویژه کارگران و خانواده‌های آنان در شهرستان بروجرد گفت: با افتتاح سالن بدن‌سازی کارگران در این شهرستان، کارگران، خانواده کارگران و سایر مردم می‌توانند از امکانات این سالن ورزشی استفاده کنند.

رئیس کمیته فوتسال شهرستان بروجرد نیز در رابطه با نحوه برگزاری این مسابقات عنوان کرد: این دوره از مسابقات با نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته فوتسال از دوازدهم بهمن ماه گذشته به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در این شهرستان برگزار شد.

سید کمال‌الدین حسینی با اشاره به مراسم اختتامیه این رقابت ورزشی افزود: مراسم اختتامیه روز گذشته با حضور مسئولان شهرستان بروجرد برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها از برگزیدگان با اهدای جوایزی تقدیر شد.

وی در ادامه یادآور شد: شفیع پناهی به عنوان مسئول کمیته اجرایی در این رقابت‌ها حضور داشت.