مسابقه قلک

مسابقه قلک از برنامه های تولیدی سیمای مرکز لرستان است که پنج شنبه و جمعه ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

این مسابقه با سوژه قرار دادن اطلاعات عمومی و موضوعات مختلف با هدف شادی آفرینی مخاطبان این شبکه  تولید می شود. مسابقه قلک برنامه ای از گروه مسابقات و تفریحات شبکه افلاک لرستان است و سعی شده به جاذبه ها و آداب و رسوم استان لرستان که شامل آبشارها، دریاچه ها، تالاب ها، کوهها، چشمه ها است اشاره شود تا شرکت کنندگان و مخاطبان این برنامه هر چه بیشتر با مناطق مختلف گردشگری استان آشنا شوند.

این برنامه با هدف ایجاد نشاط و پویایی و مشارکت دانش آموزان لرستانی و بالا بردن سطح آگاهی و اطلاع رسانی در بین نوجوانان تهیه می شود و دانش افزایی و ارتقای آگاهی فردی و اجتماعی، سرگرمی و خلق لحظاتی شاد و هیجان انگیز، تقویت روحیه تلاش و پشتکار و همچنین تقویت نکته سنجی، تیزهوشی و دقت نظر از دیگر اهداف تولید و پخش این برنامه است.

رویکرد و محور این برنامه تقویت اطلاعات وآگاهی های عمومی، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس، ایجاد تحرک، سرور و شادابی صحیح و مفید و همین طور آشنایی دانش آموزان با فرهنگ استان لرستان است.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: امیرمحمد یمینی

کارگردان: امین محمودوند

صدابردار: ابوذر فرخیان

تصویربرداران: محمدباقرسپهوند، سعید رشنو، ولی فرضی پور

مجری: احسان بیرانوند