جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مسافران نوروزی خرم‎آباد به تماشای «سینمای رو باز» نشستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسافران نوروزی خرم‎آباد به تماشای «سینمای رو باز» نشستند

مسافران نوروزی خرم‎آباد به تماشای «سینمای رو باز» نشستند

شهردار خرم آباد از راه اندازی سینمای رو باز برای مهمانان نوروزی خبر داد.

یحیی عیدی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار اسکان مسافران نوروزی در کمپ های اسکان موقت شهرداری خرم آباد اظهار داشت: آمار اسکان مسافران نوروزی تاکنون از مرز ۲۳ هزار نفر نیز گذشته است.

وی با اشاره به دیگر برنامه های شهرداری خرم آباد در ایام نوروز عنوان کرد: برگزاری تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی یکی دیگر از برنامه های این نهاد است.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه این تورهای گردشگری در دو نوبت صبح و عصر در سطح شهر خرم آباد برگزار می شود گفت: در قالب این تورها مسافران نوروزی با اماکن تاریخی و همچنین جاذبه های گردشگری و طبیعی شهر خرم آباد آشنا می شوند.

عیدی بیرانوند در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی سینمای رو باز در محل پارک شریعتی خرم آباد اشاره کرد و گفت: در قالب این سینمای رو باز هنرمندان به اجرای موسیقی، نمایش طنز، مسابقه و ... برای مسافران نوروزی اقدام می کنند.

وی بیان داشت: هنرمندان در قالب این سینمای رو باز در دو نوبت صبح و عصر اقدام به اجرای برنامه برای مهمانان نوروزی شهر خرم آباد می کنند.

شهردار خرم آباد همچنین از اجرای برنامه «حاجی فیروز» برای کودکان خبر داد و گفت: اجرای تورهای مجازی گردشگری در پارک های ورودی شهر خرم آباد برای افرادی که توانایی بازدید حضوری از امکان و جاذبه های طبیعی شهر خرم آباد را ندارند نیز یکی دیگر از برنامه های شهرداری خرم آباد در ایام نوروز است.

عیدی بیرانوند از ایجاد «بهار مالگه» در پارک شریعتی و پارک کیو خرم آباد خبر داد و گفت: در این راستا نیز از ساعت هفت شب به بعد برنامه های طنز، موسیقی محلی، مسابقات فرهنگی و ... برای مهمانان نوروزی اجرا می شود.