رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مسئله اشتغال دغدغه اصلی مردم شهرستان پلدختر است - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئله اشتغال دغدغه اصلی مردم شهرستان پلدختر است

مسئله اشتغال دغدغه اصلی مردم شهرستان پلدختر است

نماینده پلدختر گفت: مسئله اشتغال سبب دغدغه و نگرانی مردم پلدختر و معمولان شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر سید حمیدرضا کاظمی در مراسم کلنگ زنی شرکت آهک هیدارته پلدختر که در روستای چم گز برگزار شد اظهار داشت: کارخانه آهک هیدارته، این پروژه بزرگ با هدف توسعه و کمک به اشتغال کشور و حل مسئله اشتغال مردم پلدختر و معمولان ایجاد می‌شود.

وی افزود: تلاش‌های بسیار زیادی توسط دولت تدبیر و امید برای حل مسئله اشتغال انجام‌گرفته که امیدواریم این مشکل برطرف شود.

نماینده پلدختر عنوان کرد: از سرمایه‌گذار و دولت می‌خواهیم از امروز که کلنگ این پروژه به زمین زده‌شده تا روزی که به بهره‌برداری می‌رسد از جوانان توانمند و تحصیل‌کرده پلدختر استفاده کند و امیدوارم این پروژه به رفع بیکاری مردم منطقه پلدختر و معمولان بینجامد.

وی مسئله اشتغال را دغدغه اصلی مردم شهرستان پلدختر دانست و بیان کرد: مردم منطقه خاطره خوشی از کلنگ زنی ندارند چرا که برخی ازپروژه‌ها ده سال پیش کلنگ‌زنی شدند ولی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: از معاون وزیر صنعت به‌عنوان یکی از مدیران جهادی انتظار داریم که با نگاه جهادی که به بحث پیشرفت و توسعه کشور دارد قول صددرصدی برای این پروژه بدهد که فقط به کلنگ زنی ختم نشود.

وی اظهار داشت این کارخانه باید ساخته و پویا شود و به تولید کشور اضافه شود تا زمینه اشتغال برای مردم منطقه فراهم شود.

کاظمی عنوان کرد: این اولین اقدام برای ایجاد اشتغال و توسعه در پلدختر است که در این زمینه از بخش خصوصی به خاطر اجرای این طرح بزرگ تقدیر و تشکر می‌کنیم.