رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مسئولان از ظرفیت رسانه‌ها در راستای تحقق شعار سال استفاده کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئولان از ظرفیت رسانه‌ها در راستای تحقق شعار سال استفاده کنند

مسئولان از ظرفیت رسانه‌ها در راستای تحقق شعار سال استفاده کنند

رئیس دادگستری شهرستان بروجرد گفت: مسئولان میتوانند با استفاده از ظرفیت رسانه‏‌ها و با برگزاری نشستهای رسانهای در راستای تحقق شعار سال همت گمارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حمیدرضا بوالحسنی در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، اظهار کرد: استفاده از ابزار رسانه راه را برای تحقق شعار سال هموار کرده و اثربخشی خوبی نیز به همراه دارد، چرا که اقشار مردم در جریان فعالیت‏‌های مسئولان قرار می‏‌گیرند.

وی با اشاره به نقش ملاقات‏‌های عمومی مسئولان با مردم در تحقق این مهم، ادامه داد: حضور مسئولان در مساجد و دیگر اماکن مذهبی و ارتباط مستقیم و بی‏‌واسطه آنها با مردم علاوه بر این‌که موجب رفع زودهنگام مشکلات شهروندان می‏‌شود، روحیه اعتماد به بدنه دولت را در بین اقشار مردم تقویت کرده و از سویی به تحقق عملیاتی شعار سال کمک و آن را از حالت اکتفا به شعار خارج میکند.

رئیس دادگستری بروجرد اثربخشی این اقدام را خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: در صورت آشناییمردم با فعالیتهای مسئولان و ایجاد رابطه منطقی بین مدیران با آنها، اقشار مردم خود را محرم مسئولان دانسته و تحت تاثیر تبلیغات سوء احتمالی و شایعههای بی‌پایه و اساس قرار نمیگیرند.‎

بوالحسنی با اشاره به اینکه قرار گرفتن مردم در جریان روند فعالیت‌های دولت سودی چند‌سویه دارد، عنوان کرد: مردم ولایی و غیور شهرستان بروجرد به عنوان بخشی از پیکره ملت ایران همواره در عرصههای مختلف همدلی و همراهی خود را با مجموعه دولت به‌نمایش گذاشته‌‏اند.

وی اظهار کرد: نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری فرصت را برای تقویت بن‌مایه‌های تعامل بین مجموعه دولت و آحاد ملت فراهم کرده است تا جان بخشیدن به این ارتباط و نهادینه کردن آن در جامعه به‌عنوان ره‌آورد این شعار میسر شود.

رئیس دادگستری بروجرد افزود: درایت و هوشیاری رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی در نام‌گذاری سالها، به عملیاتی کردن این اهداف جهت و سمت و سو بخشیده است تا در سایه آن سیر رشد و پیشرفت همه جانبه کشور با شتاب بیشتری انجام شود.

بوالحسنی با اشاره به اینکه شعار سال باید در بین دستگاههای اجرایی شهرستان بروجرد عملیاتی شود، تاکید کرد: بیان ایدههای نوین، کارشناسانه و منطبق بر اصول روابط مردم با دولت میتواند در این باره راه‌گشا باشد.