رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مسئولان بروجرد حل مشکلات روستاها را در اولویت قرار دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئولان بروجرد حل مشکلات روستاها را در اولویت قرار دهند

مسئولان بروجرد حل مشکلات روستاها را در اولویت قرار دهند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجردگفت: مسئولان با سفر به روستاهای بروجرد از نزدیک مشکلات مردم را دیده و برای برطرف شدن آن تصمیم بگیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام جعفر پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد با اشاره به لزوم نزدیکی مسئولان با اهالی شهر و روستا در تحقق این شعار مهم، اظهار داشت: مسئولان می‌توانند با انجام با برنامه‌ریزی‌های مفید و در دستور کار قرار دادن دیدارهای مردمی در اماکنی هم‌چون مساجد از این امکان به نحو بهینه در راستای تحقق اهداف خود بهره ببرند.

وی تصریح کرد: برگزاری جلسات دیدار مردمی مسئولان با اهالی روستاهای پرجمعیت می‌تواند علاوه بر اهمیت توجه به جمعیت روستایی از سوی مسئولان پایه‌های اعتماد مردم و مسئولان را در رفع مشکلات و نواقص منطقه موردنظر تقویت کند.

حجت‌الله یاراحمدی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بروجرد نیز در این جلسه گفت: ارائه آمارهای خلاف واقع در بسیاری از مواقع نه‌تنها نمی‌تواند کمکی به حفظ رابطه مردم و مسئولان کند، بلکه سبب تحت‌الشعاع قرار گرفتن اقدامات مفید آن‌ها در بسیاری از زمینه‌ها می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بروجرد با اشاره به رفتار برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در ارائه آمارهای خلاف واقع، افزود: این عملکرد نادرست برخی مدیران که به گمان خود می‌خواهند عملکرد دستگاه تحت مدیریت خود را ارتقاء بخشند، تنها می‌تواند اعتماد مردم از دستگاه مربوطه را در مقاطعی از زمان به دلیل عدم هماهنگی گزارش‌های و عملکرد آن‌ها صلب کرده و برداشت‌های نادرستی از اقدامات آن مدیر را به وجود آورد.

یاراحمدی با تأکید بر اجتناب از این‌گونه اقدامات توسط برخی دستگاه‌های اجرایی، بیان کرد: ارائه آمارهای خلاف واقع روح اعتماد مردم به دولت را از بین برده و اسباب سلب اعتماد عمومی را فراهم می‌کند.