رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

مسئولان به مشکلات دکه‌های روزنامه فروشی خرم آباد رسیدگی کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئولان به مشکلات دکه‌های روزنامه فروشی خرم آباد رسیدگی کنند

مسئولان به مشکلات دکه‌های روزنامه فروشی خرم آباد رسیدگی کنند

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: نباید اجازه داد تعداد افراد معدودی که در سطح شهر خرم آباد به شغل روزنامه فروشی مشغول هستند دست از کار کشیده و روزی روزنامه در این شهر به تاریخ بپیوندد.

به گزارش خبرگزاری تسنیمخرم آباد، رضا حاصلی شامگاه سه شنبه در 230 مین جلسه شورای شهر خرم آباد که در محل صحن این شورا برگزار شد اظهار داشت: 50 هزار تومان بصورت ماهانه از دکه‌های مطبوعاتی سطح شهر خرم آباد دریافت می‌شود که طی سال گذشته در لایحه معاف شدن آن‌ها ذکر شد زیرا این مبلغ عملا قابل وصول نیست.

وی با بیان اینکه افرادی که در سطح شهر به شغل روزنامه فروشی مشغول هستند حدود 20 نفر هستند افزود: این افراد توان مالی جهت پرداخت این میزان پول را ندارند.

این عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد: متاسفانه در شهر خرم آباد روزنامه مشتریان کمی دارد بنابراین انتظار می‌رود این افراد از پرداخت اجاره معاف شوند.

وی با اشاره به اینکه لازم است افرادی که از مراجع قانونی مجوز داشته و تاییدیه‌ای مبنی بر فروش مطبوعات را دارند از پرداخت اجاره معاف شوند بیان کرد: در راستای جبران مالی سازمان میادین می توان بر پیشانی این دکه‌ها تابلوهای تبلیغاتی نصب کرد زیرا با این کار منبع درآمدی برای سازمان میادین یا شهرداری شهر خرم آباد به وجود آید.

حاصلی گفت: پولی که ماهانه از محل اجاره این تابلوهای تبلیغاتی می‌توان کسب کرد چندین برابر میزان اجاره ماهانه دکه‌های مطبوعاتی سطح شهر است.

وی تصریح کرد: نباید اجازه داد تعداد افراد معدودی که در سطح شهر خرم آباد به شغل روزنامه فروشی مشغول هستند دست از کار کشیده و روزی روزنامه در این شهر به تاریخ بپیوندد.