رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مسئولان به وضعیت کیفیت نان در پلدختر رسیدگی کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئولان به وضعیت کیفیت نان در پلدختر رسیدگی کنند

مسئولان به وضعیت کیفیت نان در پلدختر رسیدگی کنند

امام جمعه پلدختر اظهار داشت: متأسفانه امروز کیفیت نان در پلدختر بسیار نامناسب است به‌گونه‌ای که به یکی از دغدغه‌های مردم تبدیل‌شده و مردم از مسئولان خواستار توجه جدی برای افزایش کیفیت نان هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام محمد سوری در خطبه‌های نماز جمعه پلدختر اظهار داشت: عرضه نان بی‌کیفیت که بخش عمده آن به ضایعات تبدیل می‌شود سبب اعتراض مردم شهرستان پلدختر شده است.

وی افزود: مردم در این زمینه اعتراض خود را از کیفیت نامطلوب نان به بیت امام جمعه اعلام کردند و از مسئولان ذی‌ربط خواستار بهبود این وضعیت شدند.

امام جمعه پلدختر گفت: کیفیت نان مصرفی مردم شهرستان نامناسب و لازم است برای جلوگیری از بروز مشکلات برای حل آن چاره‌اندیشی شود.

وی عنوان کرد: داشتن نان باکیفیت مطالبه به حق مردم است و مردم توقع دارند با افزایش قیمت، به افزایش کیفیت این ماده غذایی پرمصرف نیز توجه شود اما تاکنون اقدام مؤثری برای رفع این مشکل انجام‌نشده است.

سوری بابیان این‌که کیفیت نان در شهرستان پلدختر رضایت‌بخش نیست تصریح کرد: متأسفانه امروز کیفیت نان در این شهرستان بسیار نامناسب است به‌گونه‌ای که به یکی از دغدغه‌های مردم تبدیل‌شده است و مردم از مسئولان خواستار توجه جدی برای افزایش کیفیت نان هستند.

خطیب نماز جمعه پلدختر به سالروز حمله وحشیانه ناوگان آمریکا اشاره کرد و گفت: ناوگان آمریکا در 12 تیر 67 به هواپیمای مسافربری ایران حمله کرد که در این اقدام تروریستی حدود 300 نفر از هم‌وطنان ما شهید شدند که 60 نفر از آن‌ها کودک بودند.

وی اظهار داشت: آمریکا در پی این اقدام تروریستی به فرمانده جنایتکار ناو خود مدال شجاعت داد که این کار رذالت دشمن را نشان داد.

سوری بابیان این‌که شعار حقوق بشر آمریکایی‌ها همیشه مغایر با اقداماتشان بوده است گفت: تعریفی که آمریکا از حقوق بشر دارد مساوی با ترور، کشتار و ظلم به مظلوم است.

امام جمعه پلدختر عنوان کرد: ملت ایران هرگز جنایت‌های آمریکا را فراموش نمی‌کنند و امسال با شکوهتر و پرشورتر از سال گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کند و انزجار خود را نسبت به جنایت‌های صهیونیسم اعلام می‌دارند و مسئولان آمریکا پاسخ خود را می‌گیرند.

وی شرکت در راهپیمایی روز قدس را وظیفه‌ای اسلامی دانست و افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان علیه دشمنان و نماد اسلام است.

سوری از اسرائیل به عنوان نماد برجسته ظلم در دنیا یادکرد و از آحاد مردم خواست در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و دیگران را نیز به شرکت در این راهپیمایی ترغیب کنند

وی بیان کرد: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان پلدختر در راهپیمایی روز قدس با همدلی و هم‌زبانی شرکت کرده و بار دیگر شعار مرگ بر آمریکا را زنده‌تر و کوبنده‌تر سر می‌دهند.