رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در علوم پزشکی لرستان منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در علوم پزشکی لرستان منصوب شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در علوم پزشکی لرستان منصوب شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام مهدی مرادیان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: کار و فعالیت در عرصه فرهنگ کار سختی است که دقت و ظرافت خود را دارد.

وی بابیان اینکه اهداف دشمن ضربه زدن به عرصه فرهنگ است، افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ نرم در جریان است و دشمن در کمین است، ما نیز باید به اهداف و فکر دشمن آگاه باشیم و برای تقابل با این مسئله خود را آماده کنیم و به شناسایی نقاط و ضعف دشمن بپردازیم چراکه دشمن به دنبال انتشار فرهنگ خود در فرهنگ ما است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه اولین گام برای تأثیرگذار حرف یک مسئول فرهنگی این است که خود عامل باشد، بیان کرد: یک مسئول باید توکل به خداوند و امید به وعده‌های الهی را داشته باشد و با تمام وجود این مسیر را ادامه دهد.

وی بابیان اینکه بصیرت‌دهی وظیفه خطیر مسئولان فرهنگی است، عنوان کرد: تعبیر مقام معظم رهبری از بصیرت دهی، این‌که بصیرت عمار گونه داشته باشید چراکه دشمن برای ایجاد تفرقه و ضربه زدن به باورها و اعتقادات مردم فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهد.

مرادیان تصریح کرد: استقامت مالک اشتر نیز از تعابیر مقام معظم رهبری است و در این عرصه جنگ و دشمن واقعیت است و در این مسیر سختی‌هایی وجود دارد و وظیفه ما این است که با صبر و توکل بر خداوند هیچ‌گاه کوتاه نیاییم.