رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

مشکلات خانواده‌های شهدای پلدختر بررسی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات خانواده‌های شهدای پلدختر بررسی شود

مشکلات خانواده‌های شهدای پلدختر بررسی شود

فرماندار پلدختر گفت: ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر یک تکلیف و وظیفه شرعی است و همه دستگاه‌ها باید برای رفع مشکلات فرزندان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نورالدین درمنان صبح امروز در جمع فرزندان شهید شهرستان پلدختر اظهار داشت: اشتغال جوانان از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و دستگاه‌های اجرایی شهرستان بر اساس قانون در جذب نیرو از فرزندان شهدا و ایثارگر را در اولویت قرار دهند.وی افزود: امروز امنیت، اقتدار، سربلندی و عزت ایران اسلامی مرهون رشادت و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است و هر چه داریم از آنها است.

فرماندار پلدختر ضمن تقدیر و قدردانی از خانواده معظم شهدا بیان کرد: ارج نهادن و احترام گذاشتن به ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس لازم و ارزشمند و وظیفه همه است که پیگیر رفع مشکلات فرزندان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشند.

وی به اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری اشاره و عنوان کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر باید به این موضوع اهمیت بیشتری داده و نسبت به سایر افراد در بحث اقتصاد مقاومتی پیشگام باشند.

درمنان گفت: یکی از بزرگترین مسئله و معضل دولت و مردم اشتغال است که باید برای توسعه سرمایه‌گذاری تلاش کرد و در میدان اقتصاد مقاومتی فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند پررنگ باشد.

وی تصریح کرد: در وصیت‌نامه شهدا و دست‌نوشته‌های آنها به تبعیت از ولایت فقیه تأکید شده و همه ما با الگو گرفتن از شهدا شاخص رفتاری خود را ولایت قرار داده و رهنمودهای مقام معظم رهبری را نصب‌العین خود قرار دهیم.

فرماندار پلدختر خطاب به فرزندان شهدا خاطرنشان کرد: شما فرزندان شاهد صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستید که باید قدر این شان و منزلت را بدانید و اجازه ندهید این عزت به وسیله سیاست‌بازان و کسانی که مطامع دنیوی دارند زیر سوال برود شما نباید به راحتی پای هر نوشته و طوماری را امضا کنید.