سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مشکلات منطقه گردشگری «دریاچه گهر» دورود برطرف می شود‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات منطقه گردشگری «دریاچه گهر» دورود برطرف می شود‌

مشکلات منطقه گردشگری «دریاچه گهر» دورود برطرف می شود‌

معاون ‌استاندار لرستان گفت: برای بررسی و رفع مشکلات منطقه گردشگری «دریاچه گهر» دورود باید برنامه ریزی ویژه‌ای کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دورود، محمد اصلانی ‌در جلسه با شورای اسلامی شهر دورود اظهار داشت: ‌اگر در راستای عدم ریختن زباله در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم و همگان در این کار مشارکت کنند، بسیاری از مشکلات فضای شهری برطرف می‌شود.

معاون عمرانی استاندار‌ لرستان عنوان کرد: شناخت معضلات و مشکلات جامعه و تفکر اثرگذار به همراه اولویت‌بندی نیازهای جامعه و در نهایت استفاده از مشارکت عمومی مردم سبب ایجاد تحول در جامعه می‌شود.

وی بیان کرد: ناکارآمدی نیروی انسانی یکی از مشکلات شهرداری‌ها است و در استخدام نیروی انسانی در شهرداری باید در وهله نخست به تعهد افراد توجه شود.

اصلانی تصریح کرد: ارتقاء فرهنگ مسائل و مشکلات جامعه را حل می‌کند و توجه مسائل فرهنگی باید در اولویت کارها باشد.

وی عنوان کرد: برای بررسی و رفع مشکلات منطقه گردشگری دریاچه گهر دورود باید برنامه ریزی ویژه‌ای کرد تا بتوان گردشگر بیشتری جذب کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا حقیان، امام جمعه دورود نیز در این نشست اظهار داشت: همدلی مسئولان و همراهی مردم در اجرای برنامه‌های شهرداری نقش مؤثری دارد.

وی بیان کرد: شهرستان دورود از مسئولانی هماهنگ و تلاشگر بهره‌مند است که امیدواریم در سایه این همراهی شاهد توسعه هرچه بیشتر شهر‌ستان دورود باشیم.

امام جمعه دورود عنوان کرد: در حوزه مسائل فرهنگی مسئولان استانی و شهرستان توجه خاصی دارند که نتیجه بخش بودن پیگیری‌های ساخت مصلی و حوزه علمیه از نتایج این توجه است.

وی افزود: شورای اسلامی و شهرداری دورود در سطح شهر خدمات مناسبی عرضه می‌کنند که امیدواریم این خدمات بیشتر از گذشته باشد.