رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مشکلات نساجی بروجرد با پرداخت تسهیلات برطرف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات نساجی بروجرد با پرداخت تسهیلات برطرف می‌شود

مشکلات نساجی بروجرد با پرداخت تسهیلات برطرف می‌شود

رئیس‌کل دادگستری استان لرستان گفت: صنایع استان از جمله نساجی بروجرد در شرایط بحرانی قرار دارند که با دادن تسهیلات می‌توان نسبت به رفع مشکلات این صنایع اقدام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، جعفر بدری عصر روز چهارشنبه در جلسه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاران لرستان که در سالن جلسات اتاق خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر شرایط صنعت و تولید در کشور و استان لرستان مطلوب نیست بنابراین نیاز است تا جایی که می‌توانیم به شیوه‌ای عمل کنیم که وضعیت تولیدات استان رونق یابد.

وی افزود: باید مشوق‌های سرمایه‌گذاری در استان تقویت شود و پشتیبانی از کسانی که در حوزه‌ صنعت و تولید سرمایه‌گذاری می‌کند انجام شود.

رئیس‌کل دادگستری استان لرستان عنوان کرد: بحران‌هایی مانند سفارت عربستان در کشور سبب می‌شود سرمایه‌گذاری تحت‌الشعاع قرار بگیرد و سرمایه‌گذاران امنیت خاطر نداشته باشند ولی تمام مشکلات مربوط به صنایع سیاسی نیست و واحدهای تولیدی نیز مشکلاتی عدیده‌ای دارند که سبب شده محصولات آن‌ها در بازار رقابت‌پذیر نباشد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه‌ بهبود فضای کسب‌وکار، قوانین و دستورالعمل‌هایی صادرشده است، بیان کرد: دستگاه قضایی استان لرستان تا جایی که بتواند در حوزه‌ مشکلات مرتبط با واحدهای تولیدی با مماشات برخورد می‌کند؛ باوجوداینکه برخی از صنایع استان ازجمله نساجی بروجرد در شرایط بحرانی قرار دارند، با دادن تسهیلات می‌توان نسبت به رفع مشکلات این صنایع اقدام کرد.

بدری تصریح کرد: لازم است در حوزه‌ اختلافات مالیاتی، مشکلات بخش خصوصی و هیئت‌های حل اختلاف جلسه‌ای با حضور رئیس دادگستری خرم‌آباد و سازمان امور مالیاتی استان تشکیل شود تا همه مشکلات این حوزه موردبررسی قرار بگیرد.