رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مشکلات کارگران در آستانه بازنشستگی سامان کاشی بروجرد پیگیری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات کارگران در آستانه بازنشستگی سامان کاشی بروجرد پیگیری می‌شود

مشکلات کارگران در آستانه بازنشستگی سامان کاشی بروجرد پیگیری می‌شود

نماینده مردم بروجرد در مجلس در گفت: تفاهم نسبی برای تعیین تکلیف کارگران بازنشسته کارخانه سامان کاشی بروجرد حاصل‌شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، ظهر امروز جمعی از کارگران کارخانه سامان کاشی بروجرد در اعتراض به 17 ماه حقوق معوق خود در مقابل مجلس شورای اسلامی تحصن کرده و خواستار رسیدگی فوری مسئولان به وضعیت حقوقی خود شدند.

مهم‌ترین مطالبه این کارگران تعین تکلیف کارگران در آستانه بازنشستگی و پرداخت مطالبات آن‌ها بود. در این میان عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به این تحصن کارگری ظهر امروز اظهار داشت: مشکلات این کارگران بارها در صحن مجلس شورای اسلامی و نیز امروز پشت تریبون اعلام‌شده و خواستار رسیدگی فوری مسئولان شده‌ایم.

وی افزود: در تجمع ظهر امروز نیز در میان این کارگران حضور پیدا کردم و ضمن شنیدن مسائل آن‌ها از طریق ارتباط تلفنی با مسئولان ذی‌ربط مشکلات آن‌ها منعکس شد و یک تفاهم نسبی برای تعین تکلیف بازنشستگان این کارخانه حاصل شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: یکسری پیگیری‌ها انجام شد تا با رفع مشکلات بخش بازنشستگی بتوانیم این تعداد از نیروها را با پرداخت حق‌وحقوق آن‌ها بازنشسته کنیم.

وی بابیان اینکه این کارگران معترض 17 تا 18 ماه است حقوقی دریافت نکرده‌اند، تصریح کرد: باید فکری به حال این مجموعه شود چراکه این کارگران بسیار مظلوم واقع‌شده‌اند به‌گونه‌ای که این‌قدر شرایط زندگی‌شان سخت شده که دور از محضرشان صدقه به آن‌ها واجب شده است.