جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

معاون وزیرکشور؛ اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اولویت اول دولت در سال جاری - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون وزیرکشور؛ اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اولویت اول دولت در سال جاری

معاون وزیرکشور؛ اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اولویت اول دولت در سال جاری

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مهمترین اولویت و اقدام کاری دولت در سال جاری است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد حسین مقیمی در همایش آموزشی، توجیهی و منطقه ای مرحله دوم انتخابات استان های خوزستان، لرستان و همدان در خرم آباد افزود: اقتصاد مقاومتی در عین ساده بودن، جدی و مشکل بوده و باید به خوبی پردازش و تحلیل شود.

وی گفت: در موضوع اقتصاد مقاومتی باید ضمن پرهیز از خام فروشی، تولید را در دستور کار قرار داد و به نیروی کار داخلی بها داد شود.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین با تاکید بر سرلوحه قرار دادن نظم در تمامی امور، تصریح کرد: اولویت دوم وزارت کشور در سال جاری توجه به مسائل اجتماعی است.

وی با بیان اینکه کشور با چالش های جدی اجتماعی مواجه است، گفت: اعتیاد، طلاق و حاشیه نشینی در شان جامعه اسلامی نیست و دولت برنامه های مدونی برای رفع معضلات اجتماعی دارد.

آقای مقیمی اظهار داشت: باید انتقادهای سازنده را با جان و دل پذیرفت و در راستای اصلاح آن تلاش کرد، اما چنانچه کم لطفی و تخریبی انجام شد دولتمردان با استدلال از مجموعه دولت دفاع کنند.

این همایش یک روزه با حضور علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور، با هدف هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات مرحله دوم در استانهای خوزستان، لرستان و همدان از صبح امروز در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان آغاز شده و هم اکنون ادامه دارد.

در این همایش مدیران کل سیاسی و انتخابات، فرمانداران، بخشداران و مسئولان استان های لرستان، خوزستان و همدان حضور دارند.