جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

معرفی برترین های هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی در خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی برترین های هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی در خرم آباد

معرفی برترین های هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی در خرم آباد

هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی با معرفی برترین ها در خرم آباد به کار خود پایان داد.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، حجت الاسلام حمیدرضا حنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هیات داوران هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی(تله فیلم) رضوی لرستان از بین فیلم های ارائه شده سه فیلم را بدون در نظر گرفتن رتبه، حائز عنوان جایزه بهترین فیلم دانست و تندیس جشنواره، لوح افتخار و مبلغ 60 میلیون ریال را به مهدی مددکار تهیه کننده فیلم ژوان از صدا و سیمای مرکز کردستان، ابراهیم اصغری تهیه کننده فیلم تبسم گرگ از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و مهدی علی نقی پور تهیه کننده فیلم بهمنشیر از صدا و سیمای مرکز آبادان اهدا کرد.

در بخش صدا گذاری و صدابرداری هیات داوران ضمن تقدیر از مهدی صالحی کرمانی صدابردار فیلم بهمنشیر و آرش قاسمی صداگذار فیلم صدای پای باران، جایزه بهترین صداگذاری را شامل تندیس جشنواره، لوح افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال به قاسم خدابنده لو به خاطر فیلم آخرین خواب بارانی از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی اهدا کرد.

همچنین هیات داوران جایزه بهترین تدوین را با اهدای تندیس جشنواره، لوح افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال به طور مشترک به کاوه ایمانی و مژده قاجاریه به خاطر فیلم ژوان از صدا و سیمای مرکز کردستان تقدیم کرد.

دربخش فیلم نامه، جایزه بهترین فیلم نامه با اهدای تندیس، لوح افتخار و 30 میلیون ریال به حمید رضا لوافی به خاطر فیلم بهمنشهر اهدا شد.

در بخش تصویر برداری نیز تندیس جشنواره، لوح افتخار و 20 میلیون ریال به حامد فرشته حکمت به خاطر فیلم تبسم گرگ اهدا شد.

در بخش کارگردانی نیز ضمن قدردانی و اهداء لوح تقدیر به حسن نجفی به خاطر فیلم ژوان، حمید رضا لبافی به خاطر فیلم بهمنشیر و جواد علیزاده به خاطر فیلم تبسم مرگ ،جایزه بهترین کارگردانی شامل تندیس جشنواره، لوح افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال به محمد حمزه ای به خاطر فیلم صدای پای باران از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک اهدا شد.

هیات داوران همچنین جایزه ویژه شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال را به سالار حیدرنژاد به خاطر فیلم چتری برای باران به لحاظ انتخاب مضمون همسو با اهداف جشنواره تولیدات رضوی لرستان اهدا کرد.

همچنین در اختتامیه این جشنواره مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از سید محمد سیف زاده فیلم ساز لرستانی تقدیر کردند.

جمال شورجه، سید رحیم حسینی و شهرام نجاریان داوری هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی (تله فیلم) رضوی لرستان داوری 20 تله فیلم ارسالی به دبیرخانه این جشنواره را بر عهده داشتند.