جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مــــــلــــــت «مـــــرگ بـــر آمــــــریـــــکـــــا» را فـــــریــــــاد زد - نمایش محتوای خبر

 

 

مــــــلــــــت «مـــــرگ بـــر آمــــــریـــــکـــــا» را فـــــریــــــاد زد

مــــــلــــــت «مـــــرگ بـــر آمــــــریـــــکـــــا» را فـــــریــــــاد زد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروه استان، بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل که رساتر و بلندتر از هر سال از جای جای کشور اسلامی ایران بر سر استکبار زده شده نوید خلق حماسه‌ای دیگر را از سوی ملت داشت.

ملت ایران، پر شور از هر سال فریاد مرگ بر آمریکا را سر دادند.

همزمان با سراسر کشور و در روز مبارزه با استکبار جهانی، راهپیمایان 13 آبانی در آذربایجان شرقی یک سر شعار «مرگ بر آمریکا» سر می‌دهند.

راهپیمایان 13 آبان در تبریز و دیگر شهرهای آذربایجان شرقی از دقایقی پیش با سر دادن شعارهای ضد استکباری و ضد صهیونیستی، انزجار خود را از جنایات آمریکا و هم‌پیمانانش اعلام کردند.

در تبریز، دانش آموزان، دانشجویان و مردم ولایتمدار از مسیرهای چهارگانه در حال حرکت به سمت میدان نماز هستند تا یکدل و هم‌صدا شعارهای همیشه ناب «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دهند.

مسیر شماره یک، چهارراه شهید بهشتی-میدان ساعت-ارتش شمالی-میدان شهدا-میدان نماز،‌ مسیر شماره دو، میدان قونقا-چهارراه شریعتی-خیابان فردوسی-میدان نماز، مسیر شماره سه، پل قاری-میدان دانشسرا-میدان شهدا-میدان نماز و مسیر شماره چهار، خیابان شهید مدنی (دارائی جدید و قدیم)-خیابان جمهوری اسلامی-میدان نماز.

در این روز که با عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده است، حضور نسل سوم و نسل چهارم، به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، چشمگیر است و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» جنایات استکبار جهانی را محکوم کرده و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند.